Z życia fundacji

lut 2024

Sounds of Veritas to nie tylko zajęcia muzyczne

Uczestnicy SOV tegorocznej edycji będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas letniego festiwalu świadomościowego organizowanego przez naszą Fundację.
Czytaj dalej

lut 2024

Historia niezwykłej biegaczki – wywiad z Panią Alicją Łabędzką, bohaterką II edycji Biegu Jaskiniowego Niedźwiedzia

W obszarze sportu, gdzie siła fizyczna i wytrwałość są nieodłącznie ze sobą związane, opowieść o Pani Alicji Łabędzkiej stanowi wyjątkowe źródło inspiracji.
Czytaj dalej

lut 2024

Relacja po styczniowych warsztatach projektu Ogród Potencjału

Styczniowe warsztaty w Ogrodzie Potencjału już za nami. To było magiczne spotkanie, wypełnione zielenią, uśmiechami i pełnymi entuzjazmu rozmowami na temat ukorzeniania roślin zdrewniałych oraz sztuki sadzenia cebulek i nasion. 
Czytaj dalej

sty 2024

Ruszyły prace nad II edycją Sounds Of Veritas Festival

Właśnie tworzymy drugą, tym razem trzydniową, edycję Sounds Of Veritas Festival - bezpłatnego, charytatywnego festiwalu świadomościowego, który odbędzie się w dniach 12-14.07.2024r.
Czytaj dalej

sty 2024

Spotkanie Sounds of Veritas

Zaraz po nowym roku mięliśmy okazję spotkać się wszyscy. To była niezapomniana okazja, aby zatrzeć granice między uczestnikami, prowadzącymi i organizatorami, poznać się i wnieść swój punkt widzenia.
Czytaj dalej

sty 2024

Ruszyły zapisy na III edycję Biegu Jaskiniowego Niedźwiedzia!

Z końcem grudnia ruszyły zapisy na III już edycję Biegu Jaskiniowego Niedźwiedzia!
Czytaj dalej

sty 2024

Nowy projekt Fundacji: film dokumentalny!

2023 rok dla Fundacji Veritas był szczególnym czasem: zmian, nowych doświadczeń ale i kolejnych inicjatyw. Jednym z działań, które z dumną ogłaszamy jest produkcja Filmu dokumentalnego zatytułowanego: „Jak ruchem zmieniać umysł”.
Czytaj dalej