pomoc potrzebujacym rodzinom

Pomoc potrzebującym rodzinom

Przed nami wiele inicjatyw i pomysłów, które są w trakcie realizacji, ale jednocześnie nie zapominamy o tym, co dzieje się tu i teraz. Na bieżąco przyjmujemy zgłoszenia dotyczące pomocy, aby osoby potrzebujące i rodziny mogły stanąć o własnych nogach i mieć szansę odbudować na nowo swoją sytuację. Również nie zapominamy o Domach Dziecka, dla których też zawsze jesteśmy gotowi nieść pomoc. A przed nami dalsza współpraca z Domem Dziecka w Polkowicach, a co dokładnie, już niebawem opowiemy. Niemniej jednak nie zapomnieliśmy o urodzinach naszych podopiecznych i oczywiście w tym miesiącu również pamiętaliśmy o drobnych upominkach.

Czytaj dalej

swiatowy dzien ksiązki

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Czy wiecie, że 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich? Z  tej okazji nasza Fundacja wraz z Biurem Rachunkowym Veritas Delta, zorganizowała specjalną zbiórkę książek dla Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

Czytaj dalej

dzien ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi w Fundacji Veritas

Ekologia to kolejny aspekt, o który staramy się dbać – raz w roku na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Fundacja Veritas bierze udział w tym wydarzeniu i stara się promować postawy proekologiczne w społeczeństwie i zadbać o naszą ziemię. Co udało nam się przygotować w tym roku? Czytaj dalej

veritas fundacja

Co nowego w Fundacji?

Nowy rok to nowe wyzwania – działamy aktywnie cały czas. Pomagamy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. Wspieramy, organizujemy, angażujemy się w coraz to nowe działania. Wspominaliśmy wcześniej o tym, że ruszyła nasza Akademia Potencjałów i na jej rozwoju skupiliśmy się ostatnio w dużej mierze, ale nie tylko!

Czytaj dalej

jadlodzielnia

Zapraszamy do Jadłodzielni Fundacji Veritas

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzania naszej Jadłodzielni przy Centrum Handlowych Borek. Wspominaliśmy wcześniej o naszej lodówce Fundacji Veritas – dotarły do nas wieści, że potrzebujące osoby mogą znaleźć w niej dużo świeżych produktów. Czytaj dalej