dzieci malują - fundacja Veritas

Materiały plastyczne dla Domu Kultury w Czerwińsku

Od początku naszej działalności pomagamy najmłodszym spełniać ich marzenia. Jeśli tylko jesteśmy w stanie, staramy się wspierać dzieciaki lub placówki, które zajmują się pracą z nimi. Takie wsparcie dotyczy wszelkich działań związanych z poszczególnymi sytuacjami. Tym razem nasza pomoc trafiła do Domu Kultury w Czerwieńsku — pracownikom ośrodka przekazaliśmy materiały plastyczne, które dzieciaki wykorzystają do swojej twórczej pracy. Cieszymy się ogromnie, że możemy w taki sposób wspierać najmłodszych.

Czytaj dalej

Miasteczko Zdrowia Wrocław – Skorzystaj z darmowych badań!

Już w środę 09/09.2020 na Placu Solnym w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Miasteczko Zdrowia Veritas! Firma Veritas wspólnie z Fundacją Veritas serdecznie zapraszają do udziału w darmowych badaniach!

Czytaj dalej

Pomoc dla 6-letniej Hani z Sycowa

Fundacja Veritas zaprasza do wzięcia udziału w akcji charytatywnej związanej z licytacją z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie Hani. Jeżeli ktoś chciałby pomóc to serdecznie zapraszamy. Czytaj dalej

pomoc dzieciom

Pomoc w organizacji festynu charytatywnego w Grobnikach

Pomagamy prosto z serca dzieciom. Bardzo zależy nam na tym, aby najmłodsi otrzymali od nas wsparcie jakiego potrzebują, staramy się im pomagać w każdy możliwy sposób i wspieramy wszelkie działania charytatywne i tak było również w przypadku chorej Łucji Z Grobnik. Tym razem pomogliśmy w organizacji festynu charytatywnego, na którym zbierano pieniądze, które pomogą dziewczynce w leczeniu. Czytaj dalej

Zbiórka rowerów

Zbiórka sprzętu dla Domów Dziecka

Wrocław i okolice – Ruszamy! Zbiórka sprzętu dla Domów Dziecka. Przyjmiemy sprawne : rowery, hulajnogi, deskorolki, łyżwy, rolki itp. W razie chęci i pytań kontaktuj się z nami telefonicznie.

Czytaj dalej