Fundacja Veritas wspiera podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Koninie

Kiedy usłyszeliśmy o potrzebach podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Koninie, nie mogliśmy pozostać obojętni na los jego mieszkańców. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę środków pielęgnacyjnych, które na ręce Seniorów przekazaliśmy 15. października 2021 r.

Czytaj dalej

Bezpłatne zajęcia gimnastyczne „Power Fitness z Ewą”

Fundacja Veritas wraz z Veritas Group oraz Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zapraszają na bezpłatne zajęcia gimnastyczne „Power Fitness z Ewą” prowadzone w ramach Akademii Rozwoju Seniora.

Czytaj dalej

DPS Lubin – Międzynarodowy dzień osób starszych

1 października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych Fundacja Veritas zorganizowała akcję dla Domów Pomocy Społecznej, chcąc uczcić ten wyjątkowy dzień. W jej ramach przygotowano jesienne paczki dla seniorów, w których znajdowały się: „Veritasowe” kubki, herbaty, soki do herbaty, kisiele, cytryny oraz dedykowane kartki z życzeniami.

Czytaj dalej

Akcja charytatywna „Tajemniczy Ogród”

20 września zorganizowaliśmy akcję charytatywną “Tajemniczy Ogród”, której głównym celem była pomoc dzieciom – podopiecznym Hospicjum Formuła Dobra we Wrocławiu.

Czytaj dalej

Fundacja Veritas pomaga potrzebującym!

W ostatnim czasie oprócz wielu większych wydarzeń, które zorganizowaliśmy, zgłosiło się również o pomoc wiele osób i rodzin potrzebujących.

Czytaj dalej