koncert online dla seniorów

Relacja z koncertu dla seniorów

Serdecznie zapraszamy na relację z koncertu online #GRAMYDLASENIORÓW.  We wcześniejszych wpisach wspominaliśmy już o tym, że koncert organizowany był przez Grupę Veritas wspólnie z fundacją na rzecz Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. W drugiej ostatniej edycji udało nam się zebrać całkiem sporą sumę, która została przekazana na rzecz pomocy osobom starszym – poniżej zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia!

Czytaj dalej

Laptopy dla potrzebujących dzieci – Polkowice

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję koncertu online, tym razem gramy dla seniorów. Będziemy mieli okazje oglądać wiele ciekawych gwiazd. Zapraszamy!

dla seniorów

Zapraszamy na drugą edycje koncertu – gramy dla seniorów

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję koncertu online, tym razem gramy dla seniorów. Będziemy mieli okazje oglądać wiele ciekawych gwiazd. Zapraszamy!

krasnale wrocław

Wyzwanie Veritas Dzień Dziecka – Dzieciom pomagamy i naturę odnawiamy!

Wyzwanie Veritas Dzień Dziecka

Pamiętacie nas z akcji – FUNDACJA VERITAS NA ŚLĘŻY ? Super-bohaterowie Veritas o świcie na szczycie góry Ślęży cel osiągnęli…Jednak to nie wszystko…Nie było Was z nami w drodze powrotnej…okazała się ona dość zaskakująca dla każdego z nas… 

Czytaj dalej

ośrodek

Odwiedziny Fundacji w Ośrodku Adopcyjnym Przytul Pyska w Boguszycach

Ośrodek Adopcyjny Przytul Pyska

Ponownie zawitaliśmy z pomocą do ośrodka znajdujący się w Boguszycach koło Oleśnicy. Placówka powstała „z miłości do zwierząt” a Fundacja Veritas bierze czynny udział w akcjach związanych z pomocą zwierzętom. Dlatego nasi pracownicy oraz wolontariusze chętnie odwiedzają ośrodek i wspierają jego działania. 

Miejsce to tworzy grupa ludzi, której ogromną radość sprawia niesienie pomocy bezbronnym i potrzebującym zwierzętom. Schronienie znajdują tam psy i koty z gminy Oleśnica, Dobroszyce, Międzyborza, Bierutowa, Twardogóry oraz samej Oleśnicy.

Czytaj dalej