Urodziny fundacji

Pierwsze urodziny fundacji Veritas

Zaledwie tydzień temu nasza Fundacja obchodziła swoje pierwsze urodziny. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w ramach działań fundacji (zaledwie w rok) udało nam się tyle osób wesprzeć i tyle dobra uczynić. Nie przestajemy jednak działać dalej – już niebawem rusza nasza AKADEMIA POTENCJAŁÓW. Ponadto, dzielnie pracujemy nad innym projektami. Czytaj dalej

Fundacja Veritas - pomoc dzieciom

Zagraliśmy pantomimę dla dzieciaków z Centrum Opieki we Wrocławiu

W październiku udało nam się zaczarować dzieci z WCOW naszą pantomimą. I to dosłownie! Fundacja Veritas zagrała dla dzieciaków z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania pantomimę Magiczny Kufer.

Czytaj dalej

podziękowania

Podziękowania dla żłóbków z Wrocławia

W sierpniu dzięki współpracy z 2 żłobkami BonjourBebe z Wrocławia zorganizowaliśmy w ich placówkach zbiórkę odzieży, chemii gospodarczej, jedzenia, zabawek – rzeczy zostały zebrane dla domów samotnej matki i domów dziecka. Odebraliśmy pierwsze zbiory – serdecznie dziękujemy za pomoc i wszelkie wsparcie.

Czytaj dalej

serdeczny telefon dla seniorów

Serdeczny Telefon dla Seniorów

Od 27.10 startuje specjalny Serdeczny Telefon skierowany do seniorów, pod którym każdy senior z Wrocławia i powiatu wrocławskiego będzie mógł zgłosić swoje podstawowe potrzeby (zakupy żywności i środków czystości, zakup leków i realizacja recept itp.). Organizatorem akcji jest Fundacja Veritas z Wrocławia.

Czytaj dalej

warsztaty dla dzieci

AKADEMIA POTENCJAŁÓW SZUKA PROWADZĄCYCH

Ruszamy z nowym projektem, o którym już dawno chcieliśmy Wam opowiedzieć!

W ramach działań Fundacji Veritas stworzyliśmy nowy stacjonarny projektem Akademia Potencjałów na terenie Wrocławia. Do kogo jest skierowany? Głównie do dzieci i młodzieży, a na celu ma wsparcie oraz rozwój ich wrodzonego potencjału, czy też inaczej nazywanego talentu. Cieszy nas ogromnie, że możemy pomagać dzieciakom również w taki sposób. Chcieliśmy stworzyć im możliwości rozwoju, na jaki zasługują i dopełnimy wszelkich starań, aby tak się stało!

Czytaj dalej