Z życia fundacji

maj 2024

Kolejna zielona odsłona w Ogrodzie Potencjału!

Za nami kolejne inspirujące warsztaty z ekologicznego ogrodnictwa, które odbyły się w naszym „Ogrodzie Potencjału” przy Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania.
Czytaj dalej

maj 2024

Już wkrótce premiera filmu dokumentalnego “Jak ruchem zmieniać umysł”

Wielkimi krokami zbliża się premiera naszego filmu dokumentalnego „Jak ruchem zmieniać umysł”, który współtworzymy wraz z dr Joanną Wojsiat (Podgórską) oraz Mojo Movies.
Czytaj dalej

kwi 2024

Posłuchaj zgłoszonych utworów na konkurs Sounds of Veritas

Zachęcamy do zapoznania się z twórczością artystów zgłoszonych do konkursu. Poniżej znajdą Państwo nagrania uczestników. Laureaci Nagrody Publiczności przyznanej przez Was – internautów, pojadą do Starej Morawy wystąpić podczas letniego Sounds of Veritas Festival 12 lipca 2024 -  https://soundsofveritasfestival.com/.
Czytaj dalej

kwi 2024

Kolejne warsztaty z projektu „Ogród Potencjału”

Projekt „Ogród Potencjału” cały czas się rozwija. Tworzymy nowy ogród połączony z warsztatami ogrodnictwa ekologicznego w kolejnej placówce opiekuńczo wychowawczej „Opoka” w Ewangelickim Centrum Diakoni i Edukacji we Wrocławiu.
Czytaj dalej

kwi 2024

ZMIANA REGULAMINY KONKURSU MUZYCZNEGO SOUNDS OF VERITAS – od teraz można zgłaszać też COVERY

Podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmiany, gdyż wiele ze zgłoszeń było właśnie COVERAMI w wykonaniu naprawdę dobrej jakości. Chcemy dać szansę też na zaprezentowanie talentu – nie tylko twórczości, więc serdecznie zapraszamy do udziału.
Czytaj dalej

kwi 2024

Uczciwa kłótnia – bo chodzi o to by nie upaść od siebie za daleko.

W ubiegły czwartek w siedzibie Fundacji odbyło się drugie spotkanie z cyklu bezpłatnych warsztatów psychorozwojowych „Moje Kochanie” w ramach zaproszenia na Sounds of Veritas Festival, na którym nasi eksperci również poprowadzą warsztaty w temacie komunikacji w relacjach.
Czytaj dalej

kwi 2024

Nowa odsłona wizualna naszej fundacji!

Czytaj dalej

kwi 2024

MOJE KOCHANIE- KOLEJNE SPOTKANIE

Dołącz do kolejnego spotkania w ramach bezpłatnych psychorozwojowych warsztatów o relacjach w ramach zaproszenia na Sounds of Veritas Festival.
Czytaj dalej

kwi 2024

Warsztaty z budowania „Gildi roślin” w ramach projektu Ogród Potencjału

03.04.2022 odbyły się kolejne warsztaty z ogrodnictwa ekologicznego w Ogrodzie Potencjału
Czytaj dalej

mar 2024

Warsztaty ekologicznego ogrodnictwa w przedszkolu Latawiec

Projekt „Ogród Potencjału” rozwija się. Tworzymy nowe ogrody tak aby jak najwięcej dzieci miało kontakt z naturą i edukacja ekologiczna od najmłodszych lat, co jest kluczowe dla zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia.
Czytaj dalej