Zobacz KIM
jesteśmy

Nasze indywidualne jakości i pasje tworzą mozaikę wartości, którą wspólnie wnosimy do naszej fundacji. Lubimy być blisko świata i ludzi.

Dobrze Cię POZNAĆ.

Przemysław Topornicki

Założyciel i Fundator Fundacji Veritas
Inicjator projektów

Krzysztof Kubiak

Koordynator Fundacji Veritas

k.kubiak@fundacja-veritas.pl

Odważa się sięgać po swoje zasoby i wnosić je do świata. Uwielbia odkrywać i wspierać potencjał innych osób. Lubi ruch, głęboką rozmowę, naturę. Docenia swoje życie i jak sam twierdzi - jest dla niego fascynującą przygodą i podróżą w nieznane.

Agata Pilawska

Koordynator projektów

a.pilawska@fundacja-veritas.pl

Jej pasją jest muzyka. Lubi śpiewać, grać i tańczyć, 
a prywatnie interesuje się psychologią. Uwielbia wykorzystywać zasoby muzyczne w pracy terapeutycznej 
i na odwrót.

Kornel Wojczuk

Koordynator projektów
Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia

k.wojczuk@fundacja-veritas.pl

Miłośnik przyrody i różnych aktywności outdoorowych.
Mól książkowy zafascynowany historią XX wieku.

Łukasz Wawrzyniak

Koordynator projektów
Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia

l.wawrzyniak@fundacja-veritas.pl

Całe życie związany ze sportem, trener żeńskich drużyn w piłkarskiej Akademii Ślęża Wrocław, pasjonat biegania ultramaratonów, społecznik - zawsze chętny do pomocy innym.

Michał Wesołowski

Koordynator projektów
Ogród Potencjału | Sounds of Veritas

m.wesolowski@fundacja-veritas.pl

Zapalony podróżnik i żeglarz, który odwiedził 35 krajów na czterech kontynentach. Miłośnik trekkingów górskich, zakochany w Himalajach. Czerpie radość z przebywania na łonie natury, z dala od cywilizacji.

Ewa Kuna

Specjalista ds. administracji
Koordynator projektów | Sounds of Veritas Festival |
Zajawka na życie | Radzi Rodzice

e.kuna@fundacja-veritas.pl

Kocha ludzi, zwierzęta i rośliny. Uwielbia doświadczać i coraz lepiej poznawać siebie, jak również towarzyszyć innym w ich podróży do siebie. Jej pasją jest dotyk, zarówno fizyczny, jak i energetyczny, oraz przekazywanie poprzez niego bezwarunkowej miłości- czym dzieli się poprzez masaż.

Marta Bredow

Specjalistka ds. social mediów

m.bredow@fundacja-veritas.pl

Muzyka jest jej niezwykle bliska i kiedy tylko może - śpiewa. Lubi też dzielić się pasjami i tym, co jej bliskie w social mediach. Kocha psiaki, szczególnie małą shih-tzu o imieniu Coco.

Patrycja Witkowska

Prezes Fundacji Veritas

p.witkowska@fundacja-veritas.pl

Pożeraczka książek. Miłośniczka filmów kryminalnych.
W ostatnim czasie wyraża się w tańcu, stawiając swoje pierwsze kroki w salsie. Wierzy w moc dzielenia i dawania. W osobistej, ciągłej podróży odkrywania siebie.