Z życia fundacji

mar 2024

130 km Marka Piotrowskiego dla Fundacji Veritas

Pierwszego czerwca, w międzynarodowy Dzień Dziecka, znany, wrocławski biegacz długodystansowy, Marek Piotrowski, podejmie się niełatwego wyzwania, jakim będzie bieg łączący siedzibę Fundacji Veritas z Kletnem
Czytaj dalej

mar 2024

Moje Kochanie: warsztaty przed Sounds of Veritas Festival

W ubiegły czwartek (14 marca 2024) odbyły się pierwsze z czterech bezpłatnych warsztatów 💖 "Moje kochanie" w ramach zaproszenia na Sounds of Veritas Festival.
Czytaj dalej

mar 2024

Rozpoczęliśmy rejestrację na I edycję charytatywnego Marszu Jaskiniowego Niedźwiedzia

Dnia 15 marca rozpoczęliśmy rejestrację na I edycję charytatywnego Marszu Jaskiniowego Niedźwiedzia.
Czytaj dalej

mar 2024

Firma Eerle przygotowała piękną kolekcję koszulek Biegu Jaskiniowego Niedźwiedzia!

Fundacja Veritas w swoich różnorodnych działaniach stawia na budowanie relacji z partnerami zarówno z poziomu instytucji i organizacji, jak i biznesu.
Czytaj dalej

mar 2024

Odkrywamy tajemnice roślin z dziećmi z WCOW! ✨🌱

W naszym najnowszym warsztacie mali odkrywcy z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania mieli niepowtarzalną okazję zgłębić tajniki botaniki i przyjrzeć się z bliska, jak wygląda świat roślin.
Czytaj dalej

mar 2024

Konkurs muzyczny – nowy projekt Sounds of Veritas

Mamy przyjemność ogłosić konkurs muzyczny, którego laureaci będą mogli zadebiutować na dużej scenie muzycznej Sounds of Veritas Festival https://soundsofveritasfestival.com/, pośród artystów międzynarodowych. Celem nadrzędnym jest wspólna celebracja muzyki, odkrywanie i wyrażanie siebie artystycznie, a także tworzenie bezpiecznej przestrzeni zaufania i przyjaźni między uczestnikami, organizatorami i publicznością.
Czytaj dalej

lut 2024

Włącz się w Magię Festiwalowego Wolontariatu na Sounds of Veritas Festival!

Mamy dla Was niepowtarzalną okazję do doświadczenia festiwalowej magii jako wolontariusze na drugiej edycji Sounds of Veritas Festival! 🎉
Czytaj dalej

lut 2024

Poznaj Artystów II edycji Sounds Of Veritas Festival

Cześć festiwalowicze! Jesteśmy pełni ekscytacji ogłaszając, że już teraz możecie poznać niesamowitych artystów, którzy zagrają na naszym festiwalu! Przygotujcie się na międzynarodowe muzyczne doznania!
Czytaj dalej

lut 2024

Znamy datę premiery naszego filmu dokumentalnego! Dołącz do wydarzenia

Znamy już datę premiery naszego filmu dokumentalnego „Jak ruchem zmieniać umysł”, którego jesteśmy pomysłodawcą i producentem. Już 16 maja 2024 roku, na kanale youtube Fundacji, będzie można bezpłatnie zagłębić się w świat zależności między naszym ciałem, a umysłem.
Czytaj dalej

lut 2024

Krzysztof Kubiak – koordynator fundacji o drodze do zmiany. Wywiad dla Agnieszki Gręźlikowskiej – Radio Żory

Kilka dni temu na kanale Radia Żory, w programie „Po 40-stce od nowa”, prowadzonego przez Agnieszkę Gręźlikowską, głos zabrał koordynator naszej Fundacji – Krzysztof Kubiak.
Czytaj dalej