I etap konkursu dobiegł końca. O zasadach zgłoszeń możemy dowiedzieć się pod linkiem https://fundacja-veritas.pl/konkurs-muzyczny-sounds-of-veritas/. Wybór finalistów był naprawdę trudny, bo każdy z artystów ma do przekazania coś wyjątkowego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy wielu sukcesów!

Tymczasem serdecznie zapraszamy na przesłuchania finalistów, które odbędą się 23 czerwca 2024 w Siemacha Spot w Magnolia Park (Legnicka 58, 54-204 Wrocław). To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego usłyszymy różnorodne aranżacje artystyczne w wykonaniu zarówno zespołów, jak i solistów. Zależy nam na tworzeniu dobrej atmosfery podczas konkursu, dlatego między występami dowiemy się więcej o uczestnikach i o tym, jaką rolę pełni w ich życiu muzyka. Występy konkursowe to dobra okazja do świętowania Dnia Ojca wspólnie z rodziną, ale też szukania inspiracji. Będą utwory atrakcyjne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Nasi Finaliści:

• Na Skrzydłach „Nie żałuję”
  • Ela i Jerzy „Kosmos w Słoiku”
  • DANYAH „Man like you” (Patrick Watson)
  • AdriatiQ „Headspace – „We Are Lost In This World” (Zuzanna Ossowska, Adrian Dwornicki)
  • MERITUM „BIEGNĘ”
  • Anna Sara Marciniak „Dziś późno pójdę spać” (Kwiat Jabłoni)
  • Lotta „Hurt” (Christina Aguilera)
  • Aleqsandra „Selfish”
  • Agnesi „Mad Hatte” (Melanie Martinez)
  • Tony Koniak z MyGrooveAdventure „Out of This World”
  • Sabina Broda (Brokat) „Niedopasowanie”
  • Sara Kaczmarek „(No) Quiero verte crecer”
  • Eliza Pławecka „All I want” (Kodaline)
  • Lucy (Łucja) Galczak „Pusty Peron”
  • Milena Konieczna „In silence”
  • Julia Stefanowska „Naprawdę chcę”

Nagrodę publiczności od Was Internautów otrzymuje Magdalena Zaborowska w piosence „Szukaj mnie” (Edyta Geppert)”, co oznacza, że z artystką zobaczmy się bezpośrednio podczas występu na Sounds of Veritas Festival 12 lipca 2024.

Wszystkich zgłoszeń można posłuchać na stronie https://fundacja-veritas.pl/aktualnosci/posluchaj-zgloszonych-utworow-na-konkurs-sounds-of-veritas/

Dodatkowe atrakcje w czasie przesłuchania finałowego

Gościnnie wystąpią uczestnicy projektu Sounds of Veritas – naszych zajęć muzycznych dla młodzieży, prowadzonych przez doświadczonych artystów. Program ten łączy młodzież z różnych środowisk, wzajemnie wspierających się na ścieżce rozwoju. Zależy nam, aby każdy miał szansę, by odkrywać i rozwijać swoje talenty w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni. Projekt jest otwarty na wszystkich, jednak szczególnie zapraszamy młodzież z placówek wychowawczych i trudnych środowisk, aby wyrównywać szanse społeczne.

Usłyszymy w występie gościnnym Bronxa – wrocławskiego rapera, który swoją muzyką inspiruje młodych ludzi do wyrażania siebie i pokonywania życiowych trudności, a także Emilię Jastrzębską – psychologa wspierającego dzieci i młodzież, o pięknym głosie i odważnych pasjach misyjnych.

Harmonogram wydarzenia:

• 12:00 – 13:30 – próby dźwiękowe zespołów
  • 13:30 – rozpoczęcie finału
  • 15:30 – narada Jury i występy gościnne
  • 16:15 – ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i otwarty, więc zachęcamy do licznego udziału! Podczas przesłuchań można swobodnie wchodzić i wychodzić, starając się zachować ciszę, aby nie przeszkadzać występującym artystom.

Przyjdźcie i spędźcie z nami ten wyjątkowy czas, tworząc bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie. W czasie przesłuchań dowiecie się więcej o projektach muzycznych Fundacji Veritas, a także będzie możliwość dołożenia swojej cegiełki i wsparcia bezpłatnych zajęć muzycznych dla młodzieży z trudnych środowisk.