UCZCIWA KŁÓTNIA – BO CHODZI O TO BY NIE UPAŚĆ OD SIEBIE ZA DALEKO

W ubiegły czwartek w siedzibie Fundacji odbyło się drugie spotkanie z cyklu bezpłatnych warsztatów psychorozwojowych „Moje Kochanie” w ramach zaproszenia na Sounds of Veritas Festival, na którym nasi eksperci również poprowadzą warsztaty w temacie komunikacji w relacjach.

Bardzo się cieszymy, że narzędzia przedstawione na pierwszym spotkaniu pozwoliły na eksplorowanie nowych sposobów komunikacji i przełożyły się realnie na osiąganie porozumienia i szybkiego rozwiązywania konfliktów w parach, które zdecydowały się je zastosować.

Tym razem tematem spotkania była „Uczciwa kłótnia”, na którym mieliśmy możliwość sprawdzenia różnych scenariuszy w sytuacji konfliktowej- zarówno w udowadnianiu swojej racji jak i szukaniu konstruktywnych rozwiązań oraz zrozumienia potrzeb drugiej strony.

Kolejne spotkanie z cyklu odbędzie się 9 maja 2024r., na które już teraz serdecznie zapraszamy. Pierwszeństwo mają osoby uczestniczące w warsztatach, więc oczekujcie na maila aby potwierdzić swój udział.

uczciwa kłótnia - warsztat