Zajawka na życie

zajawkanazycie.com

Projekt „Zajawka na życie” to bezpłatne warsztaty rozwojowe dla młodzieży w wieku 15-19 lat, które odbywają się cyklicznie w każdą środę w godz. 16:00-19:00 w SIEMACHA SPOT WROCŁAW. Są to zróżnicowane warsztaty prowadzone w 3 filarach rozwoju – praktycznym, fizyczno-ruchowym i kompetencji miękkich, podczas których wzmacniamy wzajemne zaufanie, wspieramy i towarzyszymy młodym ludziom w stawaniu się spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Chcemy dać wsparcie młodzieży w znajdowaniu własnego potencjału, autentyczności i wyborów życiowych opartych na własnych zasobach, sprawczości i dobrych relacjach – w tym także relacji z samym sobą, aby z większą pewnością stawiali samodzielne kroki w dalszym życiu.

Sound Of Veritas to cykl koncertów oraz warsztatów muzycznych dla młodzieży z trudnych środowisk chcących poszerzyć horyzonty oraz przełamać rutynę i doświadczyć czegoś nowego. Celem projektu jest poszerzenie horyzontów muzycznych wśród młodzieży, motywacja i poznanie życia z innej perspektywy. Chcemy wspierać młodzież w rozwoju i umożliwić im udział w warsztatach muzycznych. Pomagamy przełamać rutynę i doświadczyć czegoś nowego.

Sounds Of Veritas Festival

https://soundsofveritasfestival.com/

Festiwal to celebracja muzyki, synergia Artystów z publicznością. Dzięki prezentacji tego, co najciekawsze w muzyce doświadczymy piękna i różnorodności kultur. Organizując wydarzenie w duchu ekologii zachęcamy do poszanowania natury i siebie nawzajem. Warsztaty pomogą nam w poszerzaniu świadomości oraz praktyce uważności w życiu codziennym, a jednocześnie pomogą nam podnieść jakość życia, jako jednostka i jako część wspólnoty.

Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia

https://bjn.com.pl

Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia jest inicjatywą charytatywną, gdzie bezpośrednimi beneficjentami są dzieci z placówek wychowawczych, dla których organizowane są wakacyjne obozy sportowe. Równocześnie chcemy zwrócić uwagę na fakt, że podejmowanie wyzwań sportowych może stać się doskonałą drogą do pokonywania wielu życiowych trudności, w tym uzależnień. Celem wydarzenia jest propagowanie sportu jako narzędzia do radzenia sobie z problemami oraz kreowanie nowych trendów w organizacji imprez sportowych w Polsce. Impreza organizowana jest we współpracy z gminą Stronie Śląskie.

Radzi Rodzice

radzi rodzice

Projekt Radzi Rodzice jest skierowany do Rodziców – przyszłych i obecnych, dla których ważne jest, aby poprawić jakość swojego rodzicielstwa lub poradzić sobie z wyzwaniami, które każdego dnia napotykają na swojej drodze.

radzi rodzice

Ogród Potencjału

ogród potencjału

Ogród Potencjału to projekt ekologiczno – edukacyjny polegający na stworzeniu ”zielonej przestrzeni” na terenie Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania, umożliwiającą aktywne spędzanie czasu oraz pogłębianie świadomości i wiedzy ekologicznej.

W ramach projektu tworzyć będziemy nie tylko kolejne etapy ogrodu społecznego, ale również kreować przestrzeń warsztatową. Poprzez edukację ekologiczną w tym projekcie pragniemy rozwijać szeroki wachlarz umiejętności, co może mieć długoterminowy wpływ na ich przyszłość. Wierzymy również, że wspólne tworzenie tak wyjątkowej przestrzeni przyczyni się do wzrostu wiary we własny potencjał.

ogród potencjału

Film dokumentalny „Jak ruchem zmieniać umysł”

Film dokumentalny „Jak ruchem zmieniać umysł”

Film dokumentalny „Jak ruchem zmieniać umysł” jest produkcją zachęcającą do eksplorowania różnych metod transformacji umysłu poprzez działanie na ciele. Film współtworzony z studiem filmowym: Mojo Movies (https://mojomovies.pl/) oraz  z dr Joanną Wojsiat (Podgórską) (https://www.joanpodgorska.com/).

Film dokumentalny przedstawia inspirujące historie bohaterów, którzy odważyli się eksplorować granice swojego umysłu, korzystając z mocy ciała. Ich historie stanowią inspirację dla wszystkich, którzy pragną odkryć własny potencjał. Film ukazuje również głosy ekspertów z dziedziny nauki i sportu, którzy dzielą się wiedzą na temat związku między ciałem a umysłem.

Więcej o projekcie przeczytacie tutaj.

Film dokumentalny „Jak ruchem zmieniać umysł”

Praktyki absolwenckie

Celem praktyk jest stworzenie przestrzeni otwartej na rozwój młodych osób, a program traktowany jest jako miejsce integrowania myśli i dotychczasowych postrzegań z nowymi wizjami miejsca pracy. Tworzymy przestrzeń, w której młodzi ludzie nabywają nie tylko praktyczne umiejętności, ale także odwagę do budowania pewności siebie, kształtowania wartości, poznawania i wyznaczania własnych potrzeb, barier i granic.