Nasza fundacja jest w trakcie zmiany identyfikacji wizualnej!

Zmiana wizualnej tożsamości fundacji będzie przebiegać etapowo. Pełny jej zakres będzie widoczny dopiero w maju, jednak już dziś chcemy podzielić się z Wami tą ekscytującą wiadomością. To ważny krok na drodze  naszej fundacji. W maju uchylimy rąbka tajemnicy i opowiemy więcej o nowym obliczu naszej organizacji.

Pozostajemy wierni naszym wartościom: otwartości, relacjom, ciekawości i inspiracji, dążąc do tworzenia społeczności opartych na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. Koncentrujemy  się na wsparciu indywidualnej drogi każdej osoby do głębszego samopoznania, które leży u podstaw tych zmian. Nasza nowa oprawa wizualna pozwoli podkreślić istotę człowieka w naszych projektach.

Oczekujcie w maju pełnego odsłonięcia naszej nowej tożsamości wizualnej. Do tego czasu, zapraszamy Was do śledzenia naszych aktualizacji i dołączenia do nas w tej ekscytującej podróży!

Nowy logotyp fundacji: