Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz chcąc docenić zaangażowanie w pracę i lojalność wobec Grupy Veritas stworzyliśmy Kartę Zdrowia Fundacji Veritas.

Czym jest Karta Zdrowia?

Karta Zdrowia  uprawnia do zniżek na usługi naszych partnerów (za okazaniem karty). Partnerami Karty Zdrowia są firmy i usługodawcy, których branża związana jest ze zdrowiem.

Karta Zdrowia działa od stycznia 2021 r. i uprawnia do zniżek u partnerów:

 • BENAMED – 15% zniżki na usługi centrum medycznego Benamed (z wyłączeniem badań laboratoryjnych, cytologii oraz wymazów)
 • ZDROWEGENY.PL – 7% zniżki na usługi zdrowegeny.pl
 • SUDETY RESORT – 10% zniżki na pobyty w apartamentach  w Polanicy-Zdrój
 • BIOMEDICA – 5% zniżki na zaopatrzenie medyczne dostępne od Biomedica (wyroby kompresyjne, kompresja sportowa, medyczna, zaopatrzenie ortopedyczne, artykuły do pielęgnacji skóry wymagającej , kosmetyki, urządzenia do rehabilitacji domowej jak również urządzenia kosmetologiczne do użytku domowego)
 • VERITAS POLSKA – 5% zniżki na opiekę nad seniorem w Polsce
 • NATURALNA DROGERIA –  uprawnia 5%  zniżki na usługi oferowane przez natutralnadrogeria.pl (kod: Veritas).
 • Mediconcept: 10% zniżki na usługi higienistki stomatologicznej, 10% zniżki na usługi fizjoterapeutki, okołoporodowej/uroginekologicznej, 10% zniżki na usługi kosmetologa, 5% zniżki na usługi dietetyka
 • DOLMED: 30% zniżki na tomografię komputerową i rezonans magnetyczny, 20% zniżki na pierwszą konsultację geriatryczną
 • Creator: 10% zniżki na usługi krioterapii ogólnoustrojowej w Ośrodkach Profilaktyki i Rehabilitacji Creator Sp. z o.o. we Wrocławiu i Brzegu Dolnym.
 • M-MED: 10% zniżki na pierwszą wizytę okulistyczną (dotyczy wizyt dzieci i dorosłych w poradni okulistycznej i w poradni leczenia zeza)

Opis działalności  partnerów: 

benamed

BENAMED  https://benamed.com.pl/

Benamed to centrum medyczne, mieszczące się przy ul. Strachocińskiej 159 we Wrocławiu, które tworzy zespół lekarzy specjalistów z doświadczeniem szpitalnym oraz bardzo dobrą opinią wśród swoich pacjentów. Oferuje kompleksową opiekę dla dzieci i dorosłych. Prawidłowe leczenie, często wymaga konsultacji lekarzy różnych specjalizacji, dlatego Centrum Medyczne BENAMED posiada zarówno nowoczesny sprzęt, jak i zespół pozwalający spełnić te standardy. Połączenie tych dwóch czynników pozwoli Państwu zarówno skrócić czas oczekiwania na specjalistyczną konsultację lekarską, ale również na przeprowadzenie wielu badań.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia do 15% zniżki na usługi centrum medycznego Benamed (z wyłączeniem badań labolatoryjnych, cytologii oraz wymazów)

zdrowegeny

ZDROWEGENY.PL  https://zdrowegeny.pl/

Zdrowegeny.pl to największa w Polsce, niezależna platforma diagnostyczna skupiającą ofertę badań największych i najlepszych laboratoriów w Polsce, która ułatwia dostęp klientom do wyspecjalizowanych i nowoczesnych badań. Na platformie zdrowegeny.pl uzyskasz profesjonalną wiedzę przed zakupem skomplikowanych badań, wykonasz badanie taniej, a także skonsultujesz wynik badania ze specjalistami medycznymi. Platforma obsługuje  kilkanaście tysięcy pacjentów rocznie oraz umożliwia wykonanie badania w prawie 500 punktach pobrań w całej Polsce.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia do 7% zniżki na usługi zdrowegeny.pl, aby skorzystać ze zniżki należy użyć kodu zniżkowego  (kod:  ZDROWIE7 )

sudety

SUDETY RESORThttps://sudetyresort.com/

Sudety Resort & Medial SPA oto komfortowe apartamenty w uzdrowiskach z dostępem do strefy Medical SPA. Uzdrowiska dysponują naturalnymi czynnikami leczniczymi, górski klimat, wiele atrakcji dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej jak również zwolenników sportów zimowych. Relaks w otoczeniu natury.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia do 10% zniżki na pobyty w apartamentach w Polanicy-Zdrój.

BIOMEDICA – https://www.facebook.com/biomedica.polanica/

Biomedica posiada w swojej ofercie medyczne spa, fizjoterapię naczyniową, limfologię, flebologię, odnowę biologicznę oraz szkolenia i sklep firmowy.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia do 5% zniżki na zaopatrzenie medyczne dostępne od Biomedica (wyroby kompresyjne, kompresja sportowa, medyczna, zaopatrzenie ortopedyczne, artykuły do pielęgnacji skóry wymagającej , kosmetyki, urządzenia do rehabilitacji domowej jak również urządzenia kosmetologiczne do użytku domowego)

veritas polska

VERITAS POLSKA – https://veritas-polska.pl/

Veritas Polska oferuje usługi całodobowej opieki nad osobami starszymi w całej Polsce. Podopieczni firmy to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej, po hospitalizacji lub mające problemy z przemieszczaniem, jak też seniorzy, którym coraz większą trudność sprawiają czynności dnia codziennego. Dotychczas odpowiedzią na takie problemy był ośrodek pobytu stałego dla osób starszych. Jednak schorzenia przewlekłe lub tymczasowe, podeszły wiek czy problemy z mobilnością nie muszą oznaczać konieczności opuszczenia swojego domu. Umożliwia to Grupa Veritas, która zatrudnia ponad 2 tys. doświadczonych opiekunek osób starszych. Od teraz wraz z firmą Veritas możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia do 5% zniżki na usługi opieki nad seniorem w Polsce.

karta zdrowia - fundacja

NATURALNA DROGERIA  https://naturalnadrogeria.pl/

Naturalna drogeria to miejsce w sieci oferujące wysokiej jakości naturalne kosmetyki, asortyment do utrzymania czystości, suplementy diety oraz produkty dla pupili. Misją firmy jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości naturalnych produktów, wolnych od wszelkiego rodzaju chemicznych substancji oraz kształtowanie świadomego wybierania produktów ( bez parabenów, bez SLS i SLES, bez PEG, bez pochodnych ropy naftowej, bez silikonów, nie testowane na zwierzętach).  Drogeria posiada w swojej ofercie  kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, perfumy, kosmetyki dla dzieci oraz ekologiczne produkty do utrzymania czystości.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia 5%  zniżki na usługi oferowane przez natutralnadrogeria.pl (kod: Veritas)

MediConcept logo

MediConcept:

MEDICONCEPT to prywatne Centrum Medyczne, które od 2002 r. zapewnia opiekę medyczną oraz diagnostykę na najwyższym poziomie. W oparciu o znakomity zespół lekarzy wielu specjalizacji, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną oferujemy kompleksową opiekę medyczną nad całą rodziną.

 •  10% zniżki na usługi higienistki stomatologicznej
 •  10% zniżki na usługi fizjoterapeutki okołoporodowej/uroginekologicznej
 •  10% zniżki na usługi kosmetologa
 •  5% zniżki na usługi dietetyka

DOLMED logo

DolMed (oferta ważna do 31.07.2021):

DCM DOLMED S.A. zapewnia szeroki wachlarz podstawowych i specjalistycznych świadczeń medycznych w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie (odpłatnie), na życzenie Pacjenta.

Zakres usług obejmuje m.in.:

 • POZ (podstawowa opieka zdrowotna) lekarzy internistów, pediatrów, pielęgniarek, położnych
 • konsultacje uznanych specjalistów
 • usługi w zakresie medycyny pracy
 • pracownie diagnostyki obrazowej: nowoczesna pracownia RTG, USG, EKG,  wideorektoskopia, spirometria, audiometria;
 • laboratorium analityczne, legitymujące się międzynarodowymi certyfikatami jakości
 • zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego, m.in. usuwanie zaćmy, zabiegi proktologiczne w trybie ambulatoryjnym
 • profilaktyka zdrowotna: bezpłatny program profilaktyki raka piersi (mammografia), bezpłatny program profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia) oraz szeroka gamma Bilansów Zdrowia – pakietów badań laboratoryjnych i diagnostycznych
 • organizacja szczepień ochronnych dla osób indywidualnych i firm

– 30% zniżki na tomografię komputerową i rezonans magnetyczny

– 20% zniżki na pierwszą konsultację geriatryczną

CREATOR_LOGO_150x150

Creator:

Grupa firm Creator Sp. o.o – to 40-letnia tradycja prowadzenia działalności gospodarczej i 20-letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług rehabilitacyjnych w 5 własnych ośrodkach we Wrocławiu, Łodzi i Brzegu Dolnym. Creator Sp. z o.o. realizuje świadczenia medyczne i rehabilitacyjne dla wielu typów pacjentów (w tym osób z niepełnosprawnościami), uzyskując wielokrotnie przychylne opinie i rekomendacje instytucji oraz organizacji działających w systemie opieki zdrowotnej i rehabilitacji. Usługi są realizowane w ramach kontraktu z NFZ jak i w formie komercyjnej. Creator Sp. z o.o. to także od 18 lat lider na rynku producentów kriokomór ogólnoustrojowych (stacjonarnych, kontenerowych, mobilnych, Mono), które posiadają certyfikaty krajowe i zagraniczne dopuszczające urządzenie do użytkowania, i są najbardziej innowacyjnymi tego tupu urządzeniami w Polsce oraz na rynkach europejskich.

– 10% zniżki na usługi krioterapii ogólnoustrojowej w Ośrodkach Profilaktyki i Rehabilitacji Creator Sp. z o.o. we Wrocławiu i Brzegu Dolnym.

M-Med-logo

M-MED Centrum Okulistyczne- www.m-med.wroclaw.pl

To wyjątkowa synergia wiedzy i umiejętności okulistów posiadających wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz nowoczesnego sprzętu. Połączenie innowacyjnej technologii i komfortowej opieki sprawia, że nasi Pacjenci – zarówno dzieci, jak i dorośli, mogą liczyć na kompleksową opiekę okulistyczną.  O bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów dba zespół specjalistów oraz wykwalifikowane pielęgniarki, ortoptyści i optometryści. Dzięki nowoczesnej bazie diagnostyczno-terapeutycznej oferowane przez nas usługi medyczne stoją na wysokim poziomie. Oferujemy pełną, nowoczesną diagnostykę i leczenie, także operacyjne, narządu wzroku w jednym miejscu.

KARTA ZDROWIA Fundacji Veritas uprawnia do 10% zniżki na pierwszą wizytę okulistyczną (dotyczy wizyt dzieci i dorosłych w poradni okulistycznej i w poradni leczenia zeza). Zniżka zostanie naliczona w placówce po weryfikacji Karty Zdrowia oraz historii rejestracji (zniżka dotyczy tylko 1. wizyty).

Lista naszych partnerów będzie się sukcesywnie powiększać.

W celu uzyskania większej ilości informacji oraz po odbiór kart zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 71 75 88 140.