Zajawka na życie

Zajawka na życie

Zajawka na życie to innowacyjny program psychoedukacyjny skierowany do młodzieży w wieku 15-18 lat. Celem projektu jest wsparcie młodych ludzi 
w odkrywaniu 
i rozwijaniu własnych potencjałów, kompetencji miękkich oraz zdolności fizyczno-ruchowych.

Program ten jest podróżą do zrozumienia siebie 
i innych, zaufania sobie 
i swojego bycia w świecie. „Zajawka na życie” jest 
o lepszym rozumieniu siebie, o tym, jak szukać siebie w świecie i podążać za sercem.

Czytaj dalej

Sounds of Veritas

Sounds of Veritas to program muzyczny skierowany do młodzieży w wieku 13-18 lat. Projekt ma na celu rozwijanie pasji muzycznych, kompetencji artystycznych oraz wyrażania siebie poprzez muzykę.

Jest to podróż w świat twórczości, samodoskonalenia i dzielenia się muzyką. Wierzymy, że muzyka ma moc transformacji i pomaga 
w budowaniu głębszej samoświadomości. Zajęcia prowadzą zawodowi artyści aktualnie obecni na rynku muzycznym.

Czytaj dalej

Sounds of Veritas Festival

Sounds Of Veritas Festival to bezpłatny, charytatywny festiwal świadomościowy. To wyjątkowe wydarzenie, łączące muzykę, naukę, kulturę i świadomość społeczną.

Skierowany do osób w każdym wieku festiwal oferuje niepowtarzalną okazję do wspólnego celebrowania życia, poszerzania horyzontów oraz inspiracji przez sztukę i muzykę. Wydarzenie odbywa się w duchu ekologii w połączeniu z naturą.

Czytaj dalej

Ogród Potencjału

Ogród Potencjału to inicjatywa ekologiczno-edukacyjna, mająca na celu stworzenie "zielonej przestrzeni" na terenie wrocławskich ośrodków opiekuńczych.

Projekt ten ma na celu aktywizację dzieci i młodzieży poprzez zaangażowanie ich
w proces tworzenia
i utrzymania ogrodu, a także poszerzenie ich wiedzy ekologicznej. Projekt stworzony z myślą o przybliżeniu młodych ludzi do natury oraz rozwijaniu ich umiejętności w harmonii z otaczającym środowiskiem.

Czytaj dalej

Radzi Rodzice

Radzi Rodzice to cykl warsztatów skierowanych do rodziców, mających na celu wsparcie w rozwoju kompetencji wychowawczych, poprawę komunikacji 
w rodzinie oraz efektywne radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami.

Projekt kładzie nacisk na budowanie zdrowych relacji rodzinnych oraz zrozumienie potrzeb i rozwoju: swoich i dzieci. 

Czytaj dalej

Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia

Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia to nie tylko wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim inicjatywa
o wymiarze charytatywnym. Wydarzenie to łączy miłość do biegania
i aktywności fizycznej
z pragnieniem wspierania młodzieży
z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Bieg odbywa się w malowniczym Masywie Śnieżnika, oferując uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz możliwość przyczynienia się do szczytnego celu.

Wierzymy, że zaangażowanie w aktywność fizyczną nie tylko sprzyja rozwojowi fizycznemu, ale także stanowi kluczowy element wzmacniania zdolności psychicznych.

Czytaj dalej

Film dokumentalny

Film dokumentalny „Jak ruchem zmieniać umysł” jest przełomową produkcją zachęcającą do eksplorowania różnych metod transformacji umysłu poprzez działanie na ciele.

Punktem wyjścia w dokumencie jest inspirowanie, informowanie
i pokazanie widzom, że istnieją różnorodne sposoby na poprawę jakości ich codziennego życia poprzez świadome oddziaływanie na ciało i umysł. Film ten to opowieść zachęcająca do odkrywania niezwykłego potencjału umysłu poprzez świadome korzystanie z różnych metod i technik, których ośrodkiem jest nasze ciało.

Czytaj dalej

Praktyka absolwencka

Praktyka Absolwencka to program, który ma na celu wsparcie młodych ludzi
w zdobywaniu doświadczenia zawodowego, budowaniu pewności siebie i kształtowaniu własnych wartości.

To inicjatywa skierowana do podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w firmie Veritas Group, która pomaga młodym  poszukiwać i kształtować własną drogę w postrzeganiu siebie jako ważnych, wartościowych, zdolnych do podejmowania własnych decyzji życiowych, 
a także decyzji zawodowych.

Czytaj dalej