Mamy dla Was niepowtarzalną okazję do doświadczenia festiwalowej magii jako wolontariusze na drugiej edycji Sounds of Veritas Festival! 🎉 To charytatywna uczta dla duszy, która odbędzie się w dniach 12-14.07.2024r., pełna koncertów, warsztatów, prelekcji i niezapomnianej festiwalowej atmosfery, którą razem tworzymy. ☘️

Dołącz do Naszego Festiwalowego Teamu:

Jeśli masz serce pełne pasji i chcesz się podzielić swoją energią, zapraszamy Cię do dołączenia do naszej ekipy wolontariuszy! 🌈 Szczególnie witamy mieszkańców Wrocławia, którzy mogą wspomóc nas w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia.

Różnorodne Zadania Wolontariuszy:

Pomoc przy Dekoracjach:

Zanurz się w magicznym świecie kreatywności, tworząc niezapomnianą atmosferę festiwalu. Twoje zdolności artystyczne i energia wniesiona w każdy detal pomogą uczynić przestrzeń festiwalową wyjątkową.

Opieka nad Artystami:

Wprowadź się w fascynujący świat muzycznego geniuszu, stając się kluczowym wsparciem dla artystów i zespołów. Twoje zrozumienie ich unikalnych potrzeb oraz gotowość do pomocy sprawią, że strefa artystów stanie się miejscem, gdzie inspiracja kwitnie, a kreatywność rozkwita.

Wsparcie Prowadzących Warsztaty i Prelekcje:

Stań się tłem dla wiedzy i inspiracji! Jako wolontariusz, będziesz nieocenionym wsparciem dla prelegentów i prowadzących warsztaty, dbając o płynność wydarzeń i pomagając uczestnikom czerpać pełnię z doświadczenia edukacyjnego.

Powitanie Uczestników oraz Udzielanie Informacji:

Twoja uśmiechnięta twarz będzie pierwszym powitaniem dla naszych gości. Przywitaj ich serdecznie, sprawiając, że poczują się jak w domu na naszym festiwalu.

Opieka nad Terenem Festiwalu:

Otrzymasz szansę stać się strażnikiem magicznego królestwa festiwalu! Dbaj o porządek i bezpieczeństwo, pomagając utrzymać teren festiwalu w doskonałym stanie. Twoja troska o detale przyczyni się do niezapomnianego przeżycia dla każdego uczestnika.

Co Zyskasz?

Unikalne doświadczenie w organizacji festiwalu.

Szansę na współtworzenie niezapomnianej atmosfery.

Możliwość nauki i rozwoju w zespole pełnym pasji.

Zaopiekowanie potrzeb cielesnych poprzez transport, nocleg i wyżywienie.

Jak Dołączyć?

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz: Dołącz do nas – Festival Sounds Off Veritas (soundsofveritasfestival.com)

Do zobaczenia na festiwalu!