Uczestnicy SOV tegorocznej edycji będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas letniego festiwalu świadomościowego organizowanego przez naszą Fundację. To nie tylko okazja do debiutu scenicznego, ale również możliwość poznania wielu artystów grających na dużej scenie i doświadczenia energii jaką dodaje publiczność w czasie występu. Wiemy, że muzyka łączy ludzi, a Sounds of Veritas Festiwal jest świetną okazją do nawiązania znajomości i zawierania przyjaźni. Celebrujemy na nim życie odkrywając wiele pozytywnych jego aspektów przy wzajemnym wsparciu. Wydarzenie jest wolne od alkoholu, gdyż charakter eventu jest nastawiony na doświadczanie, przeżywanie rzeczywistości, a także odkrywanie nowych horyzontów 😊. Serdecznie zapraszamy na festiwal, a także do zapisów na zajęcia Sounds of Veritas:

  • środy, godz. 15:00 – 16:30 ul. Hubska 44-48, 50-502 Wrocław – prowadząca: OLIA (Aleksandra Andrzejewska) – WOKAL (techniki śpiewu, zachowanie sceniczne, ćwiczenia oddechowe, rozluźnienie w czasie występu)
  • piątki, godz. 17:00 -18:30 ul Tęczowa 57,  53-601 Wrocław – prowadzący Sam Alty – ZAJĘCIA MUZYCZNE, GRA NA INSTRUMENTACH i WOKAL (także tworzenie muzyki) – Prowadzący podąża za tym, w czym dobrze czuje się uczestnik.

Zapisy na Sounds of Veritas | Fundacja Veritas (fundacja-veritas.pl)