Już za tydzień zapraszamy Was na DARmowy, charytatywny festiwal świadomościowy Sounds of Veritas Festival!


Od 12 do 14 lipca malownicza Rudawa zamieni się w niezwykły świat, w którym poprzez muzykę będziemy łączyć się ze sobą i innymi. Festiwal to bezpieczna przestrzeń, gdzie będziemy mogli eksplorować, sprawdzać i doświadczać poprzez różnorodne warsztaty i prelekcje. We wspierającej atmosferze zagłębimy się w siebie, własne emocje, wewnętrzne światy i będziemy mieli możliwość budowania głębszej świadomość siebie.

Misją naszej fundacji jest towarzyszenie każdemu w indywidualnej podróży odkrywania własnej drogi, eksplorując swoje zasoby, potencjały, rozwoju, a także budowanie zdolności do świadomego kształtowania własnego życia. Wierzymy, że kluczem do harmonijnego życia jest głębokie zrozumienie siebie.

Poprzez obecność czerpiesz i dajesz.

Podczas festiwalu będzie możliwość wspierać siebie nawzajem. W trakcie wydarzenia spotkacie naszych wolontariuszy z puszkami, do których możecie wrzucić dowolną darowiznę. Zebrane środki przeznaczymy na organizację kolejnej edycji projektu muzyczno-rozwojowego dla młodzieży Sounds of Veritas. W projekcie muzyka jest narzędziem do poznania i wyrażania siebie, swoich emocji, odkrywania potencjałów i rozwoju pasji.

Oto najważniejsze informacje, które musicie znać przed przyjazdem na festiwal:

Wstęp wolny (nie obowiązują bilety, czy zapisy)
Festiwal trwa 3 dni, 12-14 lipca 2024
Lokalizacja: Rudawa 5, 57-520 Długopole-Zdrój

Zaczynamy o 16:00 – Festiwal rozpoczynamy gościnnymi występami uczestników projektu naszej fundacji Sounds of Veritas oraz laureatów konkursu. Natomiast o godzinie 18:00 zapraszamy na ceremonię otwarcia, która będzie wyjątkowym wydarzeniem.
Pełny harmonogram oraz mapę znajdziecie na stronie festiwalu: https://soundsofveritasfestival.com/

Na terenie festiwalu znajduje się bezpłatne pole namiotowe, na które zapraszamy Was od piątku 12 lipca od godziny 8:00. Niestety, nie ma możliwości przyjazdu kamperem czy busem.

Jeśli chcecie przyjechać z psem, prosimy o sprzątanie po swoim pupilu oraz o trzymanie go na smyczy. Pamiętajcie, że na festiwal przybędzie dużo osób i będzie głośno, więc jeśli Wasz pies nie jest przyzwyczajony do takich warunków, rozważcie przyjazd bez niego.

Sounds of Veritas Festival to czas pełen inspiracji, rozwoju, a także doświadczania życia w pełni.
Do zobaczenia!