Właśnie tworzymy drugą, tym razem trzydniową, edycję Sounds Of Veritas Festival – bezpłatnego, charytatywnego festiwalu świadomościowego, który odbędzie się w dniach 12-14.07.2024r.

Naszą misją jest inspirowanie, tworzenie możliwości rozwoju oraz towarzyszenie w odkrywaniu własnego potencjału, dlatego kreujemy dla Was przestrzeń pełną wartościowych warsztatów, prelekcji oraz niezwykłych muzycznych doznań.

Warsztaty skoncentrowane na rozwoju świadomości pomogą uczestnikom lepiej zrozumieć własne emocje, nawyki i przekonania, otwierając drzwi do głębszej samoświadomości. Prelekcje dostarczą cennych wskazówek, inspiracji i perspektyw, które przyczynią się do pełniejszego życia.

Natomiast wieczorne koncerty to niezapomniana muzyczna podróż, która zabierze uczestników w magiczną przestrzeń dźwięków i emocji. Znani artyści oraz zespoły stworzą atmosferę, która pozwoli przenieść się w świat pełen piękna i inspiracji.

Tutaj możecie zobaczyć jak bawiliśmy się na pierwszej edycji festiwalu Sounds Of Veritas Festival: Sounds Of Veritas Festival 2023 | Official Aftermovie (youtube.com)

Dołączcie do nas, a razem stworzymy wyjątkową atmosferę pełną pozytywnej energii i inspiracji!

Więcej informacji już wkrótce!