Cześć festiwalowicze! Jesteśmy pełni ekscytacji ogłaszając, że już teraz możecie poznać niesamowitych artystów, którzy zagrają na naszym festiwalu! Przygotujcie się na międzynarodowe muzyczne doznania!

Nasza scena otworzy się na artystów ze świata, którzy dostarczą Wam wielu chwil muzycznej ekstazy. Już w piątek w niezapomnianą muzyczną podróż zabierze nas Nessi Gomes, przed którą będziemy mogli wsłuchać się w kojące teksty Gai. Wieczór zamknie kąpiel w dźwiękach serwowana przez niezastąpiony Niburu Project.

Natomiast w sobotę czekają nas koncerty Artura Witkowskiego, Filipa Filipiuka a następnie live act Goorala z muzyką w odpowiedniej, uzdrawiającej częstotliwości. Wieczór zamknie francuski producent Suduaya, po raz drugi na naszej scenie.

W niedzielę czeka nas koncert zespołu Między Nami, Sama Alty-ego oraz muzyczny jam. Dzień zaczniemy od recitalu młodzieży biorącej udział w projekcie Sounds Of Veritas. Więcej informacji o artystach znajdziecie tutaj -> https://soundsofveritasfestival.com/#artysci

Jeśli kochasz atmosferę festiwalową i chciałbyś być częścią tego magicznego wydarzenia, zapraszamy do dołączenia jako wolontariusz.

Poszukujemy również wystawców, którzy chcieliby podzielić się swoją pasją i twórczością z naszą społecznością festiwalową.

Jeśli chcesz być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce DOŁĄCZ DO NAS na stronie Sounds Of Veritas Festival –  https://soundsofveritasfestival.com/dolacz-do-nas/. Niech to wydarzenie będzie jeszcze bardziej niezapomniane dzięki Twojej obecności i wkładowi w jego organizację!