W naszym najnowszym warsztacie mali odkrywcy z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania mieli niepowtarzalną okazję zgłębić tajniki botaniki i przyjrzeć się z bliska, jak wygląda świat roślin. Z fascynacją obserwowali budowę roślin, eksplorując pod mikroskopem łodygi i liście, odkrywając ich niezwykłą strukturę i sekrety, które skrywają na poziomie mikroskopijnym. To było prawdziwe zanurzenie w mikroświat natury, które wzbudziło mnóstwo radości i ciekawości! 

Ale to nie wszystko! Dzieci wzięły również aktywny udział w sadzeniu swoich ulubionych owoców – arbuzów, truskawek i poziomek, ucząc się przy tym, jak dbać o rośliny i obserwować ich wzrost. To była prawdziwa przygoda, pełna nauki i zabawy, która z pewnością zasiała w młodych umysłach ziarno pasji do przyrody. 

🌿💡 Podczas warsztatów, dzieci nie tylko zdobyły praktyczną wiedzę o roślinach, ale także nauczyły się cierpliwości i odpowiedzialności, dbając o swoje małe zielone podopieczne. Jesteśmy przekonani, że te małe kroki w świecie botaniki zainspirują naszych młodych przyjaciół do dalszych odkryć i może nawet rozbudzą w nich przyszłe pasje. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą energię i nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych przygód! 🍓🍉🌼