2023 rok dla Fundacji Veritas był szczególnym czasem: zmian, nowych doświadczeń ale i kolejnych inicjatyw. Jednym z działań, które z dumną ogłaszamy jest produkcja Filmu dokumentalnego zatytułowanego: „Jak ruchem zmieniać umysł”. Film współtworzony jest razem z wrocławskim studiem filmowym: Mojo Movies (https://mojomovies.pl/) oraz  z dr Joanną Podgórską (https://www.joanpodgorska.com/). Premiera filmu będzie mieć miejsce w pierwszej połowie 2024 roku!

Film dokumentalny „Jak ruchem zmieniać umysł” jest produkcją zachęcającą do eksplorowania różnych metod transformacji umysłu poprzez działanie na ciele.

Ekranizacja przedstawia inspirujące historie bohaterów, którzy odważyli się eksplorować granice swojego umysłu, korzystając z mocy ciała. Ich historie stanowią inspirację dla wszystkich, którzy pragną odkryć własny potencjał. Film ukazuje również głosy ekspertów z dziedziny nauki i sportu, którzy dzielą się wiedzą na temat związku między ciałem a umysłem. To nie tylko emocjonująca opowieść, ale również głęboka analiza, która pozwala zrozumieć kompleksowość tych zależności. Przeplatając różne podejścia i praktyki, nasz film ukazuje, że istnieje wiele dróg do transformacji umysłowej.

Chcemy, aby nasz film stał się dla widzów nie tylko źródłem inspiracji, ale także przewodnikiem po fascynującym świecie transformacji umysłowej. Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie, gdzie będziemy dzielić się kulisami produkcji, zapowiedziami i informacjami o premierze.

W filmie wystąpią:

  • Eksperci:

Dr Joanna Podgórska

Kacper Matuszewski

Marek Fischer

Jerzy Górski

Marta Niedźwiecka

Andrzej Silczuk

Tomasz Eichelberger

Filip Droszcz

  • Bohaterowie:

Bartek Pisarski

Tomasz Katan

Sara Karolak

Alessandro Meossi

Wiktoria Kulpa

Cezary Pazura

Maciej Stuhr

 

Zapraszamy Was do aktywnego udziału w tej podróży, ponieważ wierzymy, że odkrywanie potencjału umysłu poprzez działanie na ciele może stać się kluczem do pełniejszego, bardziej świadomego życia.