Za nami wspaniałe wydarzenie, jakim był konkurs muzyczny Sounds of Veritas. W niedzielę 23 czerwca spotkaliśmy się z i w Siemacha Spot w Magnolia Park we Wrocławiu, aby posłuchać finalistów, a tym samym wyłonić laureatów, którzy wystąpią na dużej scenie bezpłatnego, charytatywnego festiwalu świadomościowego Sounds of Veritas Festival.

Konkurs odbył się w ramach projektu muzycznego Sounds of Veritas, który skierowany jest do młodzieży w wieku 13-18 lat.  Poprzez ten projekt dajemy przestrzeń oraz możliwości, aby młodzi mogli sprawdzać, próbować i wyrażać się poprzez muzykę. To również wspaniałe narzędzie wspierające w samopoznaniu.

Uczestników, którzy pragną rozwijać swoje talenty muzyczne i odkryją w muzyce swoją życiową drogę, obejmujemy mecenatem. Program mecenatu to indywidualne zajęcia muzyczne: śpiew, produkcja muzyczna, czy gra na instrumencie, a także wsparcie w nagraniu singla, teledysku czy gościnne występy na wydarzeniach naszej fundacji.

Muzyka łączy, inspiruje i wspiera, w lepszych, a nawet w trudniejszych dla nas momentach. Niezmiernie cieszy nas, że wydarzenie odbyło się w atmosferze przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Dlatego tym bardziej wspaniale było zobaczyć spontaniczne duety uczestników podczas karaoke, które odbyło się w trakcie oczekiwania na wyniki.

Gratulujemy wszystkim finalistom wspaniałych występów, które poruszyły nasze serca. Ich niezwykły talent i umiejętności muzyczne sprawiły, że dla Jury był to bardzo trudny wybór. Wszyscy uczestnicy to wspaniali artyści, o których zapewne jeszcze usłyszymy. Życzymy powodzenia na muzycznej ścieżce i dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz niezapomniane chwile.

 

A w lipcu na dużej scenie Sounds of Veritas Festival spotkamy się z:

1 miejsce zdobył AdriatiQ „Headspace – „We Are Lost In This World” (Zuzanna Ossowska, Adrian Dwornicki)

2 miejsce zdobyła Eliza Pławecka „All I want” (Kodaline)

3 miejsce zdobyła Lucy (Łucja) Galczak „Pusty Peron”

oraz oczywiście Magdalena Zaborowska w piosence „Szukaj mnie” (Edyty Geppert), która zdobyła nagrodę publiczności w internetowym głosowaniu.

 

Chcielibyśmy również podziękować Siemach Spot w Magnolia Park Wrocław za udostępnieniee nam przestrzeni, w której mogliśmy zorganizować konkurs.

Ogromne gratulacje i do zobaczenia na Sounds of Veritas Festival!