Mamy przyjemność ogłosić konkurs muzyczny, którego laureaci będą mogli zadebiutować na dużej scenie muzycznej Sounds of Veritas Festival https://soundsofveritasfestival.com/, pośród artystów międzynarodowych. Celem nadrzędnym jest wspólna celebracja muzyki, odkrywanie i wyrażanie siebie artystycznie, a także tworzenie bezpiecznej przestrzeni zaufania i przyjaźni między uczestnikami, organizatorami i publicznością.

Konkurs odbywa się w 2 etapach: eliminacje online i rozstrzygnięcie konkursu na żywo pomiędzy zakwalifikowanymi uczestnikami. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich do włączenia się w głosowanie online od 28 maja do 5 czerwca 2024. W tym czasie wszystkie utwory zgłoszone do konkursu znajdą się na naszej stronie internetowej, a odbiorcy będą mogli odsłuchać zgłoszonych nagrań i wybrać swojego faworyta. Solista lub zespół, który otrzyma najwięcej likeów od internautów zdobędzie nagrodę publiczności, co zagwarantuje występ na festiwalu w Starej Morawie 12-14 lipca 2024. Rozstrzygnięcie ogólne konkursu, a tym samym wybór przez 4 osobowe jury 1, 2 i 3 miejsca, oraz osób wyróżnionych nastąpi w II Etapie podczas występów scenicznych zakwalifikowanych uczestników.

Zapraszamy więc wszystkich na przesłuchania finalistów: 23 czerwca 2024, przy ul. Skarbowców 23a, 53-025 we Wrocławiu. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby sprawdzić kto nowy dołączył do konkursu, a finalnie wybrać swojego faworyta -> https://www.facebook.com/veritasfundacja. Przegląd zakwalifikowanych utworów będzie bezpłatny zarówno dla publiczności jak i uczestników. Jest to inicjatywa charytatywna podobnie jak letni event Sounds of Veritas Festival w Starej Morawie.