Wielkimi krokami zbliża się premiera naszego filmu dokumentalnego „Jak ruchem zmieniać umysł”, który współtworzymy wraz z dr Joanną Wojsiat (Podgórską) oraz Mojo Movies.

 

Film dokumentalny ukazuje historie bohaterów dnia codziennego oraz głosy ekspertów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą na temat związku ciała z umysłem. Dokument to inspiracja oraz głęboka analiza pozwalająca zrozumieć kompleksowość tych zależności. W filmie przeplatają się różnorodne podejścia i praktyki, które ukazują, jak wiele istnieje dróg do transformacji umysłowej, aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie.

Już w przyszłym tygodniu odbędą się premiery kinowe oraz ogólnodostępna, bezpłatna premiera online na naszym kanale YouTube:

  • 13 maja premiera kinowa we Wrocławiu w Kinie Nowe Horyzonty,
  • 15 maja premiera kinowa w Warszawie w Kinie Wisła,
  • 16 maja premiera online.

Podczas premier kinowych, wraz z seansem filmu zaplanowaliśmy panel dyskusyjny pt. „Aktywność fizyczna jako fundament w utrzymaniu zdrowia psychicznego i dobrostanu organizmu”, w którym wezmą udział eksperci występujący w filmie oraz przyjaciele fundacji. To wspaniała okazja do pogłębienia wiedzy zawartej w filmie oraz spotkania się z ekspertami, bohaterami i naszymi partnerami.

We Wrocławiu uczestnikami panelu będą: dr Joanna Wojsiat, Dominik Sobolewski, Szymon Perec, Patrycja Witkowska, Kornel Wojczuk, Jerzy Górski, Wojciech Fijałkowski, Kacper Matuszewski, Marek Fischer, Jakub Sawicki, Małgorzata Perl.

Natomiast w Warszawie podczas panelu zobaczymy się z: dr Joanna Wojsiat, Dominik Sobolewski, Szymon Perec, Patrycja Witkowska, Kornel Wojczuk, Marek Fischer, Andrzej Silczuk, Dorota Szostek-Rejowska, Orina Krajewska, Filip Droszcz, Agnieszka Sobisz.

Zajrzyj również na nasz kanał YouTube i zasubskrybuj, aby nie przegapić premiery online:

https://www.youtube.com/channel/UChNRcZPK0bF52AJ7bU3pm1g

Już nie możemy się doczekać tych wspaniałych wydarzeń. Do zobaczenia na premierach! 🙂