W dniu 22.05 odwiedziła nas fantastyczna ekipa z Fundacja Leroy Merlin, aby wspomóc w uatrakcyjnianiu przestrzeni w Ogrodzie Potencjału we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania. Wolontariusze przekazali i zamontowali rynny, dzięki którym mamy teraz kompletny system zbierania deszczówki, co pozwoli jeszcze lepiej dbać o ogród.

Podarowali nam również:

• 2 piękne pergole,
  • zbiornik na wodę,
  • drewniane skrzynie na poduszki do mebli ogrodowych,
  • nasiona arbuza, szpinaku, ogórków i rukoli,
  • sadzonki pomidorów, papryki oraz różnych ziół.

Wspólnie posadziliśmy wszystkie rośliny, wzbogacając ogród o nowe gatunki i tworząc jeszcze bardziej zróżnicowaną przestrzeń.

Ale to nie koniec! 20 czerwca otrzymamy od nich również altanę ogrodową, która będzie doskonałym miejscem do odpoczynku i relaksu dla dzieci w zielonym zakątku.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Leroy Merlin za ich niesamowite wsparcie i zaangażowanie. Jesteśmy niezwykle wdzięczni.