Darmowe warsztaty nordic walking

Fundacja Veritas serdecznie zaprasza wszystkich chętnych dorosłych na darmowe warsztaty nordic walking! Już w listopadzie zorganizujemy cykl zajęć nordic walking dla mieszkańców Lubawki i okolic. Na warsztaty mogą się zapisać osoby powyżej 18 roku życia.

Gdzie i kiedy zgłosić się na warsztaty?

Zajęcia odbędą się w Lubawce w dwóch terminach: 12 listopada oraz 20 listopada. Początek wydarzenia punktualnie o godzinie 12:00; całość potrwa około 2 godziny. Warsztaty odbędą się na Stadionie Miejskim w Lubawce przy ulicy Przyjaciół Żołnierza 6a. Wydarzenie poprowadzi Kornel Wojczuk, certyfikowany instruktor nordic walking, który współpracuje z naszą Fundacją.

Nordic walking, czyli chodzenie z kijkami

Nordic walking to coraz bardziej popularna w Polsce dyscyplina sportowa. Jej zaletą jest to, że niemal każdy, niezależnie od wieku, może spróbować swoich sił. Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w naszych warsztatach? Możesz zapisać się na nie poprzez dostępny formularz. Pamiętaj, żeby wskazać termin, w którym chcesz przyjść na warsztaty. Nie musisz mieć własnego sprzętu – na miejscu będą dostępne kijki, które dostarczy organizator wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisów. Chodź z nami!