Wyzwanie na Dzień Walki z Rakiem – Fundacja Veritas na Ślęży

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Nas oraz brali udział w Naszej akcji. Co to była za akcja?

Fundacja Veritas wzięła udział w Dniu Światowej Walki z Rakiem. W związku z tym, że udało Nam się zebrać oczekiwaną kwotę 5000 zł, grupa blisko 50 osób zdecydowała się podjąć wyzwania – wejść o świcie na Ślężę. 

Więcej szczegół możecie znaleźć na stronie siepomaga.pl 

Zaledwie w ciągu kilku dni udało Nam się zebrać 5000 zł, która została przekazana Fundacji Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową. Więcej o fundacji można znaleźć na stronie: https://naratunek.org/

Osoby związane z Fundacją Veritas z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, w związku z wyzwaniem, którego postanowiły się podjąć, we wtorek 4 lutego o świcie, pomimo niezbyt zachęcającej pogody, deszczu, śniegu i niskiej temperatury weszli na szczyt. 

Fundacja Veritas i wszyscy uczestnicy wydarzenia są gotowi do niesienia pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Nieustannie poszerzamy swoją działalność, dlatego też chętnie włączyliśmy się do akcji zorganizowanej przez siepomaga.pl na rzecz dzieci, które walczą z nowotworami, w ramach akcji Światowego Dnia Walki z Rakiem.

Dzień ten obchodzony jest od 2000 roku, został zapoczątkowany w Paryżu podczas Światowego Szczytu Walki z Rakiem. 

Więcej zdjęć, relacji oraz szczegółów możecie znaleźć na stronie Naszej Fundacji na Facebook’u: https://www.facebook.com/veritas.pomoc/

Ty również możesz przyłączyć się do tego wielkiego dzieła pomocy, dzięki wpłatom na konto Fundacji. Wszystkie środki zebrane od darczyńców fundacja przeznacza na leczenie dzieci walczących z nowotworami.