Wyjątkowy dzień mamy

Kochani, wreszcie możemy podzielić się z Wami bardzo ważną informacją – z okazji Dnia Mamy, wspólnymi siłami z Hebe oraz Torf Corporation zdecydowaliśmy się w wyjątkowy sposób świętować nadchodzący Dzień Mamy. Co to oznacza? Organizujemy wydarzenie, które ma na celu pomoc Domom Samotnej Matki w CAŁEJ POLSCE pod hasłem: Świat zaczyna się od Mamy!

Dzień mamy w Fundacji Veritas

Dzień Mamy uznajemy za jeden z najważniejszych dni w roku. To wyjątkowa data, która pozwala nam w szczególny sposób świętować obecność naszych mam. To moment, w którym wyrażamy naszą miłość, szacunek i podziękowania. Zależy nam, aby mamy znajdujące się we wspomnianych ośrodkach zostały docenione w wyjątkowy sposób. Dla każdej Pani przygotujemy paczki, w których będzie można znaleźć kosmetyki, powalające mamom zadbać o siebie. Kosmetyki ufundowane zostały przez naszych partnerów strategicznych: Hebe oraz Torf Corporation!

dzien mamy akademia potencjalow

Dodatkowo, do kilku Domów dostarczymy wyjątkowe obrazy, namalowane przez dzieci podczas warsztatów artystycznych organizowanych przez Akademię Potencjałów. Malunki pokażą, kim w oczach maluchów jest MAMA. Mamy nadzieję, że rozświetlą one przestrzeń ośrodków i wywołują mnóstwo uśmiechu.

Przed nami wiele emocji! Bądźcie z nami na bieżąco!