Wsparcie osób potrzebujących

Ogromnie cieszymy się, że ponownie udało nam się pomóc tak wielu osobom. Tym razem w bardzo trudnej sytuacji życiowej wsparliśmy samotne mamy z takich miejscowości jak: Wrocław, Warszawa, Gubina, Szydłowiec oraz Lubień Kujawski.

wsparcie fundacjiPrzekazaliśmy paczki z żywnością, artykułami szkolnymi dla dzieci oraz niezbędne wyposażenie do użytku codziennego, rzeczy potrzebne dla maluszków, pieluszki, mleko, akcesoria niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci w tym buciki ortopedyczne oraz walizkę logopedyczną.

Pomoc osobom niepełnosprawnym

Wspieramy również osoby niepełnosprawne — pomogliśmy w zakupie poręczy dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Pomogliśmy młodej dziewczynie, która zmaga się z wieloma zdrowotnymi problemami. Udało nam się wesprzeć ją w zorganizowaniu specjalnego turnusu terapeutycznego. Dzięki czemu może się teraz pewniej porozumiewać.

pomoc samotnym mamom

Pomoc osobom starszym

Stale udzielamy wsparcia osobom starszym w codziennych zakupach w ramach akcji Serdeczny Telefon dla Seniorów, pomagamy również seniorom, którzy tego potrzebują na innych płaszczyznach, wpieramy ich w aspektach, w których nie są wstanie sobie poradzić.

wsparcie osob potrzebujacyh

Zbiórka w żłobku

Żłobek Bonjour Bebe zorganizował zbiórkę, dzięki której udało nam się zgromadzić ubranka dla maluszków, niezbędne akcesoria oraz zabawki. Wszystkie te rzeczy trafią do samotnych mam i ich maluchów. Pomogliśmy również w umeblowaniu pokoju terapeutycznego dla Dzieci w Domu Dziecka w Polkowicach.

Ogromnie cieszy nas fakt, że tych działań jest coraz więcej – staramy się z całych sił wspierać wszystkie osoby, które się do nas zgłaszają, bardzo dziękujemy za wszelką współpracę w realizacji naszych działań.