Wizyta w Ekostraży we Wrocławiu – tym razem pomogliśmy zwierzakom!

Pomaganie jest fajne — nasi pracownicy oraz wolontariusze chętnie angażują się we wszelkich akcjach, które są związane z pomocą również zwierzętom. Regularnie odwiedzamy nie tylko schronisko Przytul Pyska w Boguszycach, ale też Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ. Udało nam się wesprzeć ich działalność w tym tygodniu, oto krótka relacja z naszej ostatniej wizyty.

wizyta w Ekostraży

Nasza kolejna wizyta

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ we Wrocławiu obrało sobie ważny cel działania, jakim jest ochrona zwierząt. Pracownicy oraz wolontariusze podejmują wszelkie dopuszczalne prawem interwencje na rzecz pomocy skrzywdzonym, bezdomnym, wolno bytującym zwierzętom domowym, oraz zwierzętom dzikim. Których wiek lub stan zdrowia uniemożliwia samodzielne przetrwanie na wolności. Jeśli więc jesteś świadkiem sytuacji, w której krzywdzi się jakieś dzikie zwierzę lub uległo ono wypadkowi – to śmiało możesz się zwrócić o pomoc! Aktualnie w Ekostraży przebywa kilkadziesiąt jeży, psów, kotów, lisów, jenotów, ptaków itd.

Veritas Fundacja

W jaki sposób pomogliśmy tym razem?

Pojechaliśmy tam pomóc w porządkach obok obiektu oraz mieliśmy możliwość zająć się zwierzętami, których jest bardzo dużo. Dodatkowo zawieźliśmy im trochę podarków. W miarę możliwości aktywnie będziemy uczestniczyć w pomocy ośrodkowi. Zapraszamy również do przyłączenia się do nas i odwiedzin! Wszystkie chętne osoby przydadzą się w kontynuowaniu ich szlachetnego celu – śmiało można się z kontaktować z pracownikami przed potencjalną wizytą w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do Ekostraży!