Veritas Group – warsztaty Nordic Walking online

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w ramach warsztatów online Wrocławskie Centrum Seniora, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego wspólnie z Grupą Veritas – przygotowało filmik instruktażowy nordic walking.

Zapraszamy do wspólnej nauki nordick walking

 

Lekcje poprowadził certyfikowany instruktor Kornel Wojczuk, który już od wielu lat pracuje w Grupie Veritas jako rekruter. Warsztat jest formą spotkania gimnastycznego, w którego trakcie dowiedzą się Państwo, na czym polega właściwy marsz z kijami i jak przygotować się do zajęć.

dzien babci i dziadka - fundacja veritas

Warto spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Ponieważ nordic walking angażuję aż 90% mięśni. Równomiernie można ćwiczyć mięśnie nóg, klatki piersiowej, ramion i pleców. Prawidłowe zastosowanie kijków pozwoli Państwu odciążyć stawy kolanowe i biodrowe, wzmocnić mięśnie grzbietu i zapobiec bólom kręgosłupa. Dlatego jest to sport, który poleca się szczególnie osobom w podeszłym wieku. Z kijami nordic walking można zadbać o zdrowie, poprawić kondycję i sylwetkę. Na naszym filmiku Kornel dokładnie pokazuje oraz wyjaśnia, od czego rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Naszą lekcję znaleźć można tutaj:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kursie, być może spodoba się Państwu taka aktywna forma spędzania wolnego czasu!