Świat zaczyna się od mamy

Z okazji Dnia Mamy, razem z drogerią Hebe oraz firmą Torf Corporation, przekazaliśmy ponad 33 tysiące kosmetyków dla Pań znajdujących się w Domach Samotnej Matki. Akcja objęła 53 ośrodki w całej Polsce, a wsparcie uzyskało około 1300 kobiet.

Upominki z okazji dnia mamy

Na upominki składały się wysokiej jakości kosmetyki ufundowane przez partnerów strategicznych wydarzenia: drogerii Hebe oraz firmy Torf Corporation. Organizacja inicjatywy „Świat zaczyna się od Mamy” trwała kilka tygodni, a w jej realizację włączyło się kilkudziesięciu wolontariuszy! Finalnie, w ostatnim tygodniu maja, do każdego z domów dotarli kurierzy, wręczając przepiękne upominki.

To było dla nas prawdziwe wyzwanie. Wiedzieliśmy jednak, jak ogromny potencjał ma to wydarzenie oraz ilu osobom będziemy mogli pomóc. Paczki dla Pań pakowaliśmy kilka dni, a cała organizacja zajęła prawie dwa miesiące. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że finalnie każda z Pań otrzymała piękny upominek! – mówi Anna Matusewicz, pracownik Fundacji Veritas. 

samotne mamy

Do dziewięciu Domów Samotnej Matki dotarły również przepiękne obrazy, namalowane przez dzieci podczas warsztatów artystycznych. Mali artyści wyrazili kim w ich oczach jest Mama. Warsztaty zostały zorganizowane przez Akademię Potencjałów.

swieto mamy

Oto nasze krótkie podsumowanie tej wspaniałej inicjatywy: