Superbohaterki są wśród nas! Dzień Mamy z Fundacją Veritas

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, któremu należy się szczególna uwaga i zaangażowanie, dlatego wraz z marką Hebe, Fundacja Veritas wesprze Kobiety znajdujące się w Domach Samotnej Matki.

Dla każdej z Pań przygotowane zostaną specjalne zestawy kosmetyków wraz z podziękowaniem. Każdy DSM otrzyma także puchar i dyplom dla Mam Superbohaterek za pierwszoplanową rolę Super Mamy w produkcji „Stawiając czoła przeciwnościom”.

Jak co roku, organizacja tego wydarzenia jest przepełniona szczególnym zapałem oraz chęcią wyrażenia szacunku i podziwu dla wszystkich Mam. To wyjątkowe Kobiety które łączą w swojej osobie wiele funkcji społecznych, a oprócz tego zostały szczególnie doświadczone przez życie. To Superbohaterki, które z wielką siłą, odwagą i motywacją stawiają czoła wszystkim przeciwnościom losu.

„W kalendarzu działań fundacji wydarzenie to ma wyjątkowe znaczenie, dlatego staramy się zawsze stanąć na wysokości zadania, aby móc głośno podziękować i choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach Mam” –  mówi Marta Radecka koordynatorka wydarzenia.

Przed nami wiele dobrego. Bądźmy blisko siebie!