Ruszyła kolejna edycja Sounds Off Veritas

Wraz z początkiem listopada ruszyła kolejna edycja Sounds Off Veritas, gdzie młodzież ma okazję rozwijać swoje pasje na zajęciach z profesjonalistami. Tegoroczne warsztaty wokalne prowadzi Aleksandra Andrzejewska (OLIA), a tworzenie muzyki od podstaw z elementami produkcji i gry na instrumentach Maciej Bochenek. Cykl zajęć to nie tylko dźwięki i śpiew, ale przede wszystkim bezpieczna przestrzeń do wyrażenia swoich emocji i dzielenia się sobą z innymi. Prowadzący starają się wspierać każdego indywidualnie, aby towarzyszyć w procesie odkrywania własnej drogi i podążania obraną ścieżką w zgodzie ze sobą.

Planowane są również kameralne koncerty z artystami obecnymi na rynku muzycznym, którzy chętnie dzielą się z młodzieżą historią własnego życia pomagającą zmienić punkt widzenia i dać poczucie sprawczości we własnym życiu.

Chętnych wesprzeć rozwój młodzieży w projekcie Sounds Off Veritas już teraz zapraszamy na koncerty organizowane w właśnie w tym celu na terenie Wrocławia, o których będziemy informować na bieżąco przez media społecznościowe. Jeśli chcecie być na bieżąco zachęcamy do obserwowania profilu Fundacji Veritas https://www.facebook.com/veritasfundacja i stronę projektu https://soundsoffveritas.com/.