Relacja z koncertu ShataQS oraz Łukasza Dembińskiego – Handpans & Drums

W dniu 28 kwietnia 2023 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Fundacji Veritas we Wrocławiu odbył się wyjątkowy koncert. Główną gwiazdą wieczoru była ShataQS. Jako support wystąpił Łukasz Dembiński – Handpans & Drums.

Na początku muzycznego spotkania publiczność miała okazję posłuchać Łukasza Dembińskiego, który za pomocą handpanu zabrał nas w niezwykłą podróż po dźwiękach. Jego występ był pełen emocji i zrobił wrażenie na zgromadzonych.

Następnie na scenie pojawiła się ShataQS, która nie tylko śpiewała, ale również opowiadała o swoim życiu oraz o drodze, jaką musiała przejść, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz.

Muzyka w połączeniu z historiami z życia wykonawców zyskała uznanie widzów, którzy byli poruszeni ich historiami.

Podczas występu ShataQS, Łukasz Dembiński spontanicznie dołączył do Artystki, co dodatkowo uświetniło koncert. Publiczność nagrodziła ich owacją na stojąco, co świadczyło o ich pełnym uznaniu dla artystów.

W wydarzeniu uczestniczyła młodzież biorąca udział w projekcie muzycznym Sounds Off Veritas oraz projekcie rozwojowym ZAJAWKA NA ŻYCIE. Dla naszych beneficjentów była to możliwość posłuchania wartościowej muzyki na żywo, poznania oraz rozmowy z Artystami, integracji z grupą oraz doświadczenia czegoś wyjątkowego, co na długo pozostanie w ich pamięci.

Podsumowując, koncert ShataQS i Łukasza Dembińskiego był niezwykłym wydarzeniem, pełnym emocji, pięknej muzyki i inspirujących historii.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Veritas stworzona przez ludzi – dla ludzi, w której wspieramy człowieka w drodze do zrozumienia siebie: swoich myśli, potrzeb, uczuć i potencjału. Więcej o działalności Fundacji pod linkiem: https://fundacja-veritas.pl/