RELACJA Z KONCERTU DLA PRZYLĄDKA NADZIEI

W trakcie trwania pandemii nie możemy zapominać o niesieniu pomocy chorym dzieciom. Fundacja Veritas razem z Grupą Veritas oraz Fundacją Na Ratunek zorganizowała koncert online – z którego zebrane fundusze zostały przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych na raka w Klinice Przylądek Nadziei.

dzieci się bawią

Pomoc pieniężna dla Przylądka Nadziei

Co roku w Przylądku Nadziei leczy się ponad 2000 dzieci, które przyjeżdżają z całej Polski przyjeżdżają do Wrocławia. Aktualnie w klinice przebywa około 60 małych wojowników, którzy dzielnie walczą z chorobą nowotworową. Z uwagi na obecną sytuację, dzieci nadal nie mogą opuszczać sal. Dlatego cała kadra pracownicza Przylądka Nadziei robi wszystko, co w ich mocy, aby bezpiecznie im pomagać.

W tych wyjątkowych okolicznościach, personel oraz wiele osób związanych z działalnością fundacji, stara się zachować bezpieczeństwo oraz kontynuować swoją działalność. Aby wesprzeć te działania Grupa Veritas, Fundacja Veritas oraz Fundacja Na Ratunek postanowili zorganizować koncert online z którego zebrana kwota została przeznaczona na wsparcie działalności kliniki.

balony

Gramy dla Przylądka

Pierwsza edycja koncertu projektu #GramyDlaPrzylądka organizowana została 9 maja o godzinie 19.00. Podczas jego emisji można było dokonywać wpłaty i udało się uzbierać aż 15 000 zł !

Nie był to zwykły koncert, ale prawdziwy festiwal charytatywny z udziałem wspaniałych gwiazd

• Magda Steczkowska
  • Natalia Lesz
  • Iwona Węgrowska
  • Alicja Janosz
  • Kuba Zaborski
  • Hubert Jabłoński
  • Magda Bereda
  • Aleksandra Nizio
  • Michał Sobierajski
  • Michał Grobelny
  • Kasia Popowska
  • Magda Femme
  • Bartek Wrona
  • Ewa Farna
  • AniKa Dąbrowska
  • Agnes & Band Oprawa Muzyczna Eventów Firmowych i Wesel

kobieta

Dziękujemy wszystkim ARTYSTOM, którzy dali czadu!

A przede wszystkim wszystkim osobom, które były z nami podczas koncertu!

Dziękujemy, że byliście z nami i że dzięki Wam możemy pomagać

Przypominamy, że jeszcze do jutra tj. 15.maja trwa zbiórka, podczas której można przekazać choć symboliczną kwotę na rzecz dzieci chorych na raka

Serdecznie zapraszamy do oglądania – poniżej znajdziecie mały skrót podsumowujący koncert: