Przyłbice dla seniorów od Politechniki Wrocławskiej

Z radością informujemy, że Politechnika Wrocławska wspiera działania Fundacji Veritas. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za nawiązanie współpracy i profesjonalny kontakt. Fundacja otrzymała od PWr kilkadziesiąt, wysokiej jakości przyłbic. Produkowane są one przez zaangażowanych w pomoc wolontariuszy i ludzi dobrej woli z Wałbrzycha, Świebodzic i Wrocławia.

Jak używać przyłbic?

Od Politechniki Wrocławskiej otrzymaliśmy nie tylko wygodne przyłbice, ale także skrupulatne informacje na temat tego, jak je używać i prawidłowo dezynfekować. Dzięki temu będziemy mogli przeszkolić obdarowanych seniorów z zakresu bezpiecznego użytkowania przyłbic.

„Produkt jest wynikiem testów setek rozwiązań, wydruków 3D, konsultacji z pracownikami służby zdrowia i codziennymi użytkownikami. Został stworzony w taki sposób, by zapewnić maksymalną ochronę mechaniczną od czynników zewnętrznych, w tym wirusów i bakterii, przy optymalnym komforcie użytkowania. Przyłbica wykonana jest z materiałów odpornych na działanie większości rozpuszczalników”.

przylbica od PWr
Bardzo dziękujemy! Już wkrótce przyłbice powędrują do grupy seniorów z Wrocławia i okolic.

1 komentuj

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Te właśnie wątki poruszyliśmy na spotkaniu, na którym zdecydowaliśmy o współpracy naszych organizacji. Przy okazji wręczyliśmy Stowarzyszeniu Aquila środki do dezynfekcji oraz przyłbice dla seniorów, które  otrzymaliśmy od Politechniki Wrocławskiej. […]

Komentarze wyłączone