Pomagamy zakupić nowy respirator – dołącz do naszej zbiórki i pomóż ratownikom medycznym!

Veritas Fundacja włącza się do akcji Fundacji Mam Serce, która pomaga Ratownikom Służb Medycznych!

Pogotowie z województwa mazowieckiego zwróciło się do nas z prośbą o pomoc w zakupie przenośnego respiratora, dzięki któremu ratownicy będą mogli od pierwszych sekund ratować pacjentów z koronawirusem w najcięższym stanie.

Jak możesz pomóc?

Bez zakupu takiego sprzętu ratownicy nie są w stanie skutecznie pomagać pacjentom. W związku z tym, że problem z niewydolnością oddechową pacjentów nie znika, a nawet według wielu medyków w najbliższym czasie się znacznie wzrośnie – to bardzo chcemy pomóc w uzyskaniu potrzebnej kwoty na zakup takiego urządzenia.

nowy respirator

Tym razem nie chodzi o zbiórkę i historię, która nas nie dotyczy, tym razem prosimy o pomoc, która może się okazać potrzebna nam wszystkim!

Fundacja Veritas ma również na uwadze dzieci przewlekle chore – z obniżoną odpornością, po przebytych nowotworach, ciężkich operacjach, z niewydolnością oddechową. Dla nich koronawirus może być naprawdę zabójczy.

Każdy gest się liczy, nawet najmniejszy – wspólnie możemy zdziałać więcej i pomóc większej ilości osób!

na ratunek

Wpłaty kierujemy prosto na Konto Fundacji Mam Serce, która jest zaangażowana w pomoc mazowieckiemu pogotowiu oraz zakup wszelkiego  potrzebnego sprzętu.

Do zbiórki dołączyć można poprzez wpis na naszym profilu na stronie siepomaga.pl tutaj: https://www.siepomaga.pl/pomocratownikom

100% wpłat jest kierowana na zakup respiratora

na ratunek

Dziękujemy za wsparcie w imieniu swoim, Fundacji Mam Serce oraz ratowników medycznych, jak i wszystkich, którym ten sprzęt uratuje życie, to dla nas bardzo cenne.