Podsumowanie ostatnich działań – pomoc rodzinom

Jak udało nam się pomóc osobom, które zgłosiły się do nas w ostatnim czasie? Bardzo się cieszymy, że na bieżąco możemy nieść pomoc i wspierać ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

pomagamy fundacja

Pomoc rodzinom

Tym razem pomogliśmy rodzinom z Wrocławia oraz z Lwówka Śląskiego. Przekazaliśmy paczki ze środkami higienicznymi, chemią gospodarczą, ubrankami dla Dzieci oraz żywnością zawierające również produkty przeznaczone do ścisłej diety dla samotnej Mamy z Wrocławia, która zmaga się z wieloma chorobami tak jak jej 6-letni synek.

Na ten moment jesteśmy również w trakcie organizacji zbiórki ubrań dla dziewczynek z rodziny zastępczej z Lwówka Śląskiego. Udało nam się także wesprzeć zwierzaki, które znalazły się w Okienku Życia w Lublińcu. Trafiają tam niechciane oraz porzucane zwierzęta. Placówka zapewnia im schronienie, opiekę weterynaryjną, żywność, znajdują również domy dla nich. My zapewniliśmy środki dezynfekujące, rękawiczki oraz podkłady dla zwierzaków. Przekazaliśmy potrzebne materiały artystyczno-rękodzielnicze na warsztaty dla Dzieci niepełnosprawnych.

pomoc fundacja

W jaki sposób pomagamy seniorom

Nasi Seniorzy stale otrzymują zakupy z żywnością, dzięki dostawom, zapewniamy im wsparcie i bezpieczeństwo w ich życiu codziennym. Przyłączyliśmy się także do zbiórek, dla osób chorych i potrzebujących. Darowiznę przekazaliśmy 5-letniej Hani z Wrocławia zmagającą się z Mukowiscydozą, dla Pani Agnieszki z Leżajska walczącą z nowotworem oraz rodzinie z Lwówka Śląskiego, której groziła utarta dachu nad głową, a jednocześnie azylu dla przebywającym w nim dziewczynek.