Podsumowanie MIASTECZKA ZDROWIA 2022 w GDAŃSKU

21 lipca Fundacja Veritas zawitała do Gdańska. Od godziny 10.00 do godziny 15.00 przy Galerii Przymorze, mieszkańcy nadmorskich okolic mieli możliwość skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych.

 

Na miejscu uczestnicy wydarzenia mogli spotkać takie ośrodki jak: Enel-Med i Enel-Med Stomatologia, Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Polmed, Centrum Medyczne Zdrowy Profil, Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. Z o.o., PZU Zdrowie, Laboratoria Medyczne BRUSS, Szpital Polanki, Luxmed, Swissmed, Diagnostyka, Audika, Alcon, Weiss Klinik, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne – Centrum Chorób Piersi oraz Klinika Okulistyki, Mobilne Centrum Diagnostyki Osteoporozy oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.

Na odwiedzających Miasteczko Zdrowia czekał szeroki wachlarz badań: od badań wzroku, słuchu czy gęstości kości po konsultacje kardiologa, higienistki stomatologicznej, fizjoterapeuty, aż po możliwość oddania krwi czy szkolenia z pierwszej pomocy.

Gdańsk bardzo pozytywnie nas zaskoczył pod kątem organizacyjnym, jak i sam przebieg całego wydarzenia. Zainteresowanie było ogromne po stronie partnerów chętnych wziąć udział w evencie, jak i po stronie uczestników, korzystających z dostępnej oferty. Otrzymaliśmy również wsparcie Pani Prezydent Miasta Gdańska. Bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszych działań. Północnej części Polski mówimy: do zobaczenia!