Podsumowanie „Baltic Run Challenge”

Przedstawiamy podsumowanie akcji „Baltic Run Challenge”, przy której pełniliśmy rolę współorganizatorów oraz sponsorów. Pomysłodawcą i bezpośrednim wykonawcą wyzwania był Pawel Grizzly. Biegnąc wzdłuż linii brzegowej, zebrał pieniądze dla Domu dla Dziecka w Nowym Dworze Gdańskim.

fundacja Veritas
Paweł swoje zmaganie rozpoczął 7 sierpnia na granicy polsko – niemieckiej, a zakończył 15 sierpnia na granicy polsko – rosyjskiej.
Podsumowanie całego wydarzenia:
  • cały bieg trwał 8 dni 5 godzin i 10 min!
  • zostało pokonane 593 km,
  • Paweł przebiegł przez 2 województwa,
  • support Fundacji Veritas pokonał ponad 3547km
  • udało się zebrać aż 5 336 zł.

veritas fundacja bieg

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu wydarzenia oraz wsparli organizowaną zbiórkę na zrzutka.pl: QSense, Smartne gotowanie z Thermomix TM6, Sie Ma, Patrycja, Grzegorz, Arkadiusz Gorny, Monika Zygmunt, Monika, Pozdrowienia od rowerzysty z finiszu, Agnieszka, Violetta, Elżbieta Kud-Czupil, Marta Niewiara, Stażing Smażing, Dmucham w Twoje 'trampki’, Hanna Featherby, Bartek oraz wszyscy ukryci darczyńcy o wielkich sercach. To nasz wspólny sukces!
Akcję wsparli również: KB Sobótka, Altra Running, TriCentre i FizjoIntero.
wyzwanie fundacja veritas
Dziękujemy Burmistrzowi Krynicy Morskiej za Patronat Honorowy nad wydarzeniem Gmina Miasta Krynica Morska.
Nie przestajemy pomagać, robimy co w naszej mocy aby przyłaczać się do kolejnych akcji!