Pierwszy webinar – Miasteczko Zdrowia

Pierwszy webinar odbył się już 5 listopada  i było to spotkanie z psychologiem Magdaleną Tarabichi. Podczas tego spotkania zostały poruszone tematy dotyczące sytuacji związanej z koronawirusem, izolacją i emocjami, które się z tym wiążą. Z pewnością wiele osób zmaga się z podobnymi problemami. Dlatego mamy nadzieję, że udało nam się je w taki sposób wesprzeć.

Pierwsze spotkanie związane z Miasteczkiem Zdrowia

Chcieliśmy przedstawić  możliwe sposoby radzenia sobie z dbaniem o zdrowie psychiczne w czasach pandemii. Został poruszony temat izolacji, radzenia sobie z ogólnym strachem i wzbudzaną przez media paniką.

Wyjaśniliśmy jak to co się dzieje wpływa na nasze życie prywatne oraz zawodowe. Przedstawiliśmy sposoby radzenia sobie z emocjami powstającymi z powodu braku kontaktów społecznych, podpowiemy jakie zdrowe nawyki pomogą nam w redukowaniu stresu.

Tutaj znajdą Państwo zapowiedź pierwszego webinaru: 

 

Lęk, niekontrolowane emocje czy konflikty rodzinne – z takimi sytuacjami mamy przecież do czynienia w okresie izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa. Jak sobie z nimi poradzić? Jak nie poddać się lękowi i nie dać się obezwładnić stresowi?

O skutecznych i sprawdzonych sposobach na odnalezienie się w koronawirusowej rzeczywistości dowiedzą się państwo z naszego pierwszego webinaru, który pojawił się w ramach Miasteczka Zdrowia 5.11.2020 o godz. 19:00 

Zapraszamy do oglądania tutaj: