Zachęcamy do zapoznania się z twórczością artystów zgłoszonych do konkursu. Poniżej znajdą Państwo nagrania uczestników. Laureaci Nagrody Publiczności przyznanej przez Was – internautów, pojadą do Starej Morawy wystąpić podczas letniego Sounds of Veritas Festival 12 lipca 2024 -> https://soundsofveritasfestival.com/.

Jak zagłosować?

27 maja 2024 pojawi się lista do głosowania na swoich faworytów na dole tej strony. Możliwość wyboru zwycięzcy (zwycięzców z przypadku zespołu) potrwa do 05 czerwca 2024 do godz. 23.59. Głosy oddane po tym czasie nie będą prane pod uwagę. Chcemy dać wszystkim równe szanse, stąd otworzymy możliwość głosowania, po zamieszczeniu wszystkich uczestników i zamknięciu listy do zapisów.

Zapraszamy do wzięcia udziału także w Sounds of Veritas Festival 12-14 lipca, aby spotkać zwycięzców, posłuchać międzynarodowych artystów i wziąć udział w wielu warsztatach jakie oferuje festiwal.  

Zachęcamy też do uczestnictwa w finale niniejszego Konkursu Muzycznego Sounds of Veritas, który odbędzie się na żywo 23 czerwca 2024 przy ul. Skarbowców 23a we Wrocławiu 


Zgłoszone utwory: