Pierwsze zajęcia w Akademii Potencjałów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Akademia Potencjałów oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Zapraszamy do naszej magicznej krainy, w której dzieci mogą dać upust swojej kreatywności!

Stworzyliśmy kolorową i magiczną przestrzeń dla wszystkich maluchów i starszych dzieci, które chcą uwolnić swój potencjał i rozwinąć drzemiące w nich talenty. Naszym celem jest przeniesienie się z naszymi młodymi przyjaciółmi do miejsca, w którym będą mogli nauczyć się czegoś nowego, twórczo rozwinąć i wzbogacić swoją wyobraźnię.

Bardzo zależało nam na tym, aby każdy chętny znalazł coś dla siebie, dlatego będziemy poszerzać listę warsztatów. W Akademii Potencjałów będzie można zasadzić magiczny las w słoiku, stworzyć coś z niczego na zajęciach plastycznych, dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o kosmosie, spontanicznie zatańczyć lub wzbogacić swoją wiedzę na temat sportu.

Zobaczcie magiczny świat, do którego zapraszamy:

akademia potencjalow

warsztaty akademia akademia potencjalow

Pierwsze zajęcia już za nami — wspólnie z prowadzącą, grupa chętnych dzieciaczków stworzyła magiczny las w słoiku. Dzieci przygotowały swoje osobiste, małe ekosystemy zamknięte w szkle i zabrały je do domów, aby obserwować, jak się rozwijają.

Tylko spójrzcie, ile radości sprawiło naszym najmłodszym uczestnikom tworzenie lasu:

akademia potencjalow

Przed nami zajęcia plastyczne, taneczne i sportowe. Nie możemy się już doczekać kolejnych warsztatów. Ogromnie się cieszymy, że możemy pomóc rodzicom i opiekunom w zagospodarowaniu czasu wolnego ich pociech, rozwijając przy tym ich talenty i zaszczepiając w nich nowe pasje. Pamiętajcie, że to Wy macie klucz do potencjału swoich dzieci, my natomiast możemy pomóc Wam go wykorzystać.

warsztaty dla dzieci