Pierwsze urodziny fundacji Veritas

Zaledwie tydzień temu nasza Fundacja obchodziła swoje pierwsze urodziny. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w ramach działań fundacji (zaledwie w rok) udało nam się tyle osób wesprzeć i tyle dobra uczynić. Nie przestajemy jednak działać dalej – już niebawem rusza nasza AKADEMIA POTENCJAŁÓW. Ponadto, dzielnie pracujemy nad innym projektami.

pierwsze urodziny fundacji Veritas

Chcecie wiedzieć co się działo u nas w ciągu tego roku?

Dzięki Wam, naszym wolontariuszom, pracownikom, ale też osobom, które śledzą naszą działalność i które kontaktują się z nami, jeśli potrzebują wsparcia – działamy „pomagając prosto z serca” już przez cały rok. Rozwijamy swoją działalność coraz bardziej, chcemy wspierać nie tylko osoby dorosłe, ale również zwierzęta a przede wszystkim dzieciaki!

Poniżej wymieniamy kilka wydarzeń związanych z naszą działalnością w ciągu tero roku:

  • Wzięliśmy udział w wyzwaniu na dzień walki z rakiem — w kilka dni udało nam się zebrać 5000 zł, które zostały przekazane Fundacji Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową
  • Pomagamy i pomagaliśmy dbać o środowisko – sadziliśmy drzewa, sprzątaliśmy okoliczne parki i lasy.
  • Pomagaliśmy Hani na festynie charytatywnym w Sycowie – Hania potrzebowała funduszy na leczenie, przyłączyliśmy się do zbiórki i pomocy w organizacji festynu z tej okazji.
  • Regularnie odwiedzamy schroniska, pomagamy Ekostraży oraz bezdomnym zwierzętom!
  • Zagraliśmy Pantomimę dla Dzieci – występujemy z nią w Domach Dziecka.
  • Zorganizowaliśmy mnóstwo zbiórek – w dalszym ciągu zapraszamy do naszej odjazdowej zbiórki rowerowej!
  • Wzięliśmy udział w miasteczku zdrowia – wspieraliśmy starsze osoby
  • Uruchomiliśmy serdeczny telefon dla seniorów – robimy im zakupy, pomagamy w bieżących sprawach!
  • Opowiadamy o swoich działaniach w radiu.

pierwszy rok istnienia fundacji

Z okazji naszych pierwszych urodzin specjalnie dla Was przygotowaliśmy film urodzinowy

Chcąc pokazać Wam, co się u nas dzieje, zapraszamy Was serdecznie do wspólnego oglądania relacji, która ukazuje momenty naszych wszystkich działań.

Tak jak wspomnieliśmy, na wielu płaszczyznach działamy dalej, pomagamy dzieciom, dorosłym i zwierzętom! Rozwijamy już nowe projekty i zapewniamy Was, że nasza pomoc będzie docierała do coraz większego grona odbiorców.

fundacja Veritas

 

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w działania fundacji i powstanie filmu oraz tym, którzy wspólnie z nami — dzielą się pomocą!