Paczki dla potrzebujących rodzin i placówek

Pomaganie prosto z serca to nasza domena – pomagamy nie tylko zwierzętom, osobom starszym, placówkom socjalnym, ale przede wszystkim wielodzietnym potrzebującym rodzinom. Dobro dzieci jest dla nas ogromnie ważne, dlatego staramy się wpierać każdego, kto tego potrzebuje.

Nasze ostatnie działania 

Wiele rodzin w Polsce nie ma nawet podstawowych środków do życia, dlatego często nasze działania skierowane są właśnie do nich. Istnieje wiele przeciwności losu, które powodują, że szczególnie dzieci są narażone na trudności. Dlatego skupiamy naszą działalność również na tym obszarze i kierujemy pomoc tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

W ostatnim czasie udało nam się wesprzeć wiele rodzin wielodzietnych oraz organizacji związanych z pracą z dziećmi w trudnej sytuacji życiowej (domami dziecka, ośrodkami wychowawczymi i świetlicami).

Zorganizowaliśmy zbiórki, wysyłkę żywności, oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla poszczególnych osób. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i z pewnością nie był to ostatni raz. Poniżej przedstawiamy relację z poszczególnych wydarzeń!

Udzieliliśmy wsparcia w trudnej sytuacji życiowej rodzinie z Koszalina, przekazaliśmy im najważniejsze rzeczy, które z pewnością ułatwią im wychowywanie synka.

 

Fundacja Veritas pomoc rodzinie

Przekazaliśmy potrzebny sprzęt do domu dziecka w Ludowie Polskim, dzieci, które tam mieszkają, będą mogły samodzielnie, przygotowywać sobie posiłki. Pomogliśmy uzupełnić wyposażenie kuchni w tym ośrodku.

dzieci fundacja veritas

Otrzymaliśmy podziękowania od jedenastoosobowej rodziny z Warszawy. Przesłaliśmy im paczki z potrzebnymi rzeczami. Kolejne są w przygotowaniu.

pomoc dzieciom w fundacji veritas