Odwiedziny Fundacji w Ośrodku Adopcyjnym Przytul Pyska w Boguszycach

Ośrodek Adopcyjny Przytul Pyska

Ponownie zawitaliśmy z pomocą do ośrodka znajdujący się w Boguszycach koło Oleśnicy. Placówka powstała „z miłości do zwierząt” a Fundacja Veritas bierze czynny udział w akcjach związanych z pomocą zwierzętom. Dlatego nasi pracownicy oraz wolontariusze chętnie odwiedzają ośrodek i wspierają jego działania. 

Miejsce to tworzy grupa ludzi, której ogromną radość sprawia niesienie pomocy bezbronnym i potrzebującym zwierzętom. Schronienie znajdują tam psy i koty z gminy Oleśnica, Dobroszyce, Międzyborza, Bierutowa, Twardogóry oraz samej Oleśnicy.

schronisko

Jak pomaga Fundacja Veritas?

Podczas poprzedniej wizyty wolontariusze fundacji mogli wyprowadzić zwierzaki na spacer, pobawić się z nimi, pobiegać. Podczas tej wizyty dostarczyliśmy do ośrodka karmy dla zwierzaków oraz potrzebne akcesoria. Jak tylko sytuacja związana z pandemią się ustabilizuje zamierzamy ponownie odwiedzić ośrodek i zabrać zwierzaki na spacer. 

pomagać

Jak można pomóc? 

Każda forma pomocy jest na wagę złota. Czy to będzie koc dla zwierzaka, czy karma, zabawka. Ośrodek, a zwłaszcza ich podopieczni są ogromnie wdzięczni za spędzenie z nimi czasu, wyprowadzenie na spacer. 

pomagać

Tak jak poprzednio wspominaliśmy największą pomocą byłaby… adopcja! O czym też poważnie rozmyślają Wolontariusze Fundacji Veritas i do czego serdecznie zachęcają wszystkich chętnych! 

Więcej informacji na temat Ośrodka Adopcyjnego w Boguszycach można znaleźć na stronie: przytulpyska.pl 

ośrodek

Ponownie zachęcamy do pomocy podopiecznym w Przytul Pyska! Przekażcie najbliższym, znajomym, przyjaciołom! Każda pomoc się przyda! 

pies