Odjazdowa zbiórka sprzętu dla domów dziecka

Pamiętacie naszą odjazdową zbiórkę sprzętu dla domów dziecka? Działamy cały czas – zbieramy rowery, hulajnogi, deskorolki, łyżwy, rolki dla dzieciaków. Pierwszych kilka zbiórek już zostało przekazanych, sprzęt trafił do kilku placówek.

Przekazaliśmy pierwszy sprzęt

Bardzo dziękujemy za pomoc i cieszymy się, że jest taki duży odzew. Działamy dalej – jeśli ktoś zatem chce pomóc, to serdecznie zapraszamy do kontaktu, w razie wątpliwości zawsze można do nas zadzwonić (numer telefonu do kontaktu +48 574 362 235).

Odjazdowa zbiórka

 

Pierwsza zbiórka została przekazana między do placówki Placówka Opiekuńczo Wychowawczej Towarzystw Przyjaciół. Dzieciaki dostały rowerki, hulajnogi, a także kilka gadżetów w postaci gier i zabaw oraz pluszaków. Mamy nadzieję, że zebrany przez nas sprzęt przyda się przebywającym w domu dziecka dzieciom.

Sprzęt został przekazany również do Domu Dziecka we Wrocławiu przy ul.Borowskiej. Dzieciaki z tego domu dziecka bardzo potrzebowały tego typu wsparcia dlatego postaramy zorganizować im jeszcze więcej zbiórek tego typu.

zbiórka rowerów - Veritas Fundacja

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZBIÓRCE

Nie kończymy na tej zbiórce — wszystkie chętne osoby zapraszamy do wzięcia udziału. Zorganizowaliśmy ją z myślą o podopiecznych domów dziecka, chcemy podarować potrzebującym dzieciom sprzęty, które posłużą im do codziennej zabawy. Odebranie sprzętu nie stanowi dla nas problemu, postaramy się to zorganizować.

Więcej na temat naszej odjazdowej zbiórki znajdziesz w naszym poprzednim wpisie tutaj: ZBIÓRKA SPRZĘTU DLA DOMÓW DZIECKA