Obóz II Edycji projektu „ZAJAWKA NA ŻYCIE” – 17-21.06.2023

Dobiega końca II edycja warsztatów rozwojowych dla młodzieży w ramach programu “Zajawka na życie”. Kończymy ją organizując wyjątkowe wydarzenie – obóz, będący momentem oficjalnego zakończenia tej edycji warsztatów, jak i okazją do pogłębienia i podsumowania tematów, nad którymi pracowaliśmy dotychczas. Obóz “Zajawka na życie” to przestrzeń warsztatowa, w której łączyć będziemy warsztaty, aktywny wypoczynek, edukację i zabawę. Wspólny czas, integracja i piękno otaczającej natury pozwoli uwolnić kreatywność, spontaniczność i doświadczyć wspólnej przygody.

Zajawka na życie

 

Kiedy:

Obóz “Zajawka na życie” odbędzie się w dniach 17 – 21 czerwca 2023r.

 

Gdzie:

Baza naszego obozu to Jurty „4 Żywioły” – miejsce położone w malowniczej miejscowości Stara Morawa na Dolnym Śląsku w bliskim otoczeniu lasu oraz zalewu z kąpieliskiem strzeżonym. To miejsce, gdzie natura staje się najważniejszym elementem – sprzyjając komfortowemu odpoczynkowi po dniu pełnym wrażeń i zapewniając wspaniałe wspomnienia.

 

Więcej o otoczeniu:

Ziemia Kłodzka, zwana również Hrabstwem Turystycznym, słynie z malowniczych gór, ciągnących się kilometrami przepięknych lasów i urokliwych miejscowości. To właśnie w jednej z nich, Starej Morawie, organizujemy obóz dla uczestników II edycji warsztatów “Zajawka na życie”.

 

Prowadzący:

Prowadzący warsztaty „Zajawka na życie” to wykwalifikowana kadra specjalistów, w składzie: Jakub Rubaj, Kasia Kamińska, Wojtek Walkarz. Z niebywałą starannością i uważnością na potrzeby uczestników prowadzący przygotowali program obozu, który skonstruowany jest tak, aby w sposób niewymuszony i spontaniczny ułatwić uczestnikom skontaktowanie się z zasobami autentyczności, kreatywności i swobody bycia w grupie.

 

Co planujemy?

Obóz “Zajawka na życie” to nie tylko wspaniała integracja uczestników z prowadzącymi będąca zwieńczeniem II edycji warsztatów stacjonarnych, to przede wszystkim przestrzeń dla rozwoju mentalnego, psychofizycznego, nauki dojrzałej komunikacji i regeneracji ciała.

Program różnorodnych zajęć warsztatowych przeplatany będzie przerwami na odpoczynek i regenerację w otoczeniu natury. Każdy dzień rozpocznie się od porannego rozruchu ku rozbudzeniu ciała i umysłu, skupiając się odpowiednim oddechu i obecności “tu i teraz”. Wspólnie przygotowywane posiłki poranne i wieczorne to dodatkowy aspekt wspólnoty, jedności grupy i integralności.

Nie zabraknie psychoedukacji w zakresie relacji i komunikacji, wchodzenia w dorosłość, spotkań w kręgu i warsztatów odkrywania własnej kreatywności, sięgania po potrzeby, czy stawiania granic.

W procesie poznawania własnych możliwości, na naszych uczestników czekać będzie leśna przygoda i warsztat kontaktu z naturą, zabawy ruchowe, zajęcia z jogi i aktywny relaks, a także wspólna realizacja projektu społecznego. Nie zabraknie przestrzeni dla niewerbalnej komunikacji i integracji grupy przy wieczornych warsztatach i ognisku. Głęboko wierzymy, że uda się nam stworzyć magiczną przestrzeń dla rozwoju, edukacji, spontaniczności i świetnej zabawy.

TO BĘDZIE WSPANIAŁA PRZYGODA DLA NASZYCH ZAJAWKOWICZÓW!

 

Obóz jest organizowany oraz całkowicie finansowany ze środków Fundacji Veritas, która utrzymuje się z własnych zasobów finansowych.

Wesprzyj naszą działalność wpłacając dowolną kwotę tytułem DAROWIZNA

PL 88 2490 0005 0000 4530 3704 8618

Twoje wsparcie pozwoli m.in pokryć koszty związane z organizacją obozu i projektu „Zajawka na życie”.