Nasza akcja świąteczna paczka dla szpitala- zakończyła się sukcesem

Dzieje się u nas dużo dobrego – 22 grudnia, o godzinie 12.00, firma Perfekton razem z Fundacją Veritas pojawiła się pod wejściem głównym Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu z busem pełnym świątecznych niespodzianek. Tym razem chcieliśmy wesprzeć osoby chore, które przebywają w tak trudnym czasie samotnie w szpitalu. Przekazaliśmy paczki Ratownikom Medycznym.

akcja świąteczna paczka dla szpitala

Pomoc dla osób potrzebujących

– To wydarzenie jest dla nas ważne z kilku powodów. Mogliśmy pomóc osobom potrzebującym, które w tym szczególnym dla nas okresie spędzają chwile w Szpitalu. Dostrzegliśmy ludzką życzliwość i chęć pomocy. Firmy, władze miasta i osoby prywatne połączyły się i przygotowały niesamowitą akcję! W takich czasach dostrzeganie takiej dobroci daje nadzieję i napełnia wiarą. To na pewno nie ostatnia taka inicjatywa! – zdradza przedstawiciel Fundacji Veritas, współkoordynator akcji.

– Upominki świąteczne dotarły — dzięki pomocy Ratowników Medycznych — do każdego z osobna. Dzieci szczęśliwe, dorośli uśmiechnięci. Właśnie o taki finał chodziło nam podczas organizacji takiego przedsięwzięcia – mówi przedstawiciel firmy Perfekton.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc – finalnie dostarczono około 600 paczek!