Materiały plastyczne dla Domu Kultury w Czerwińsku

Od początku naszej działalności pomagamy najmłodszym spełniać ich marzenia. Jeśli tylko jesteśmy w stanie, staramy się wspierać dzieciaki lub placówki, które zajmują się pracą z nimi. Takie wsparcie dotyczy wszelkich działań związanych z poszczególnymi sytuacjami. Tym razem nasza pomoc trafiła do Domu Kultury w Czerwieńsku — pracownikom ośrodka przekazaliśmy materiały plastyczne, które dzieciaki wykorzystają do swojej twórczej pracy. Cieszymy się ogromnie, że możemy w taki sposób wspierać najmłodszych.

MGOK Czerwieńsk jest kolejną placówką, której mieliśmy przyjemność pomóc

W wielu domach kultury w Polsce w dalszym ciągu brakuje środków na poszerzanie ich działalności. Wiele dzieci z tych mniejszych miejscowości marzy o tym, aby malować i rozwijać swoje talenty. Niestety nie zawsze mają taką możliwość. Fundacja Veritas chętnie pomaga w spełnianiu tych marzeń. Dlatego, jeśli wiemy, że któraś placówka (tak jak Dom Kultury w Czerwieńsku) potrzebuje wsparcia to bardzo chętnie pomagamy!

MGOK Czerwieńsk jest kolejną placówką, której mieliśmy przyjemność pomóc! <3

Opublikowany przez Fundacja Veritas Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Dom Kultury w Czerwieńsku rozpoczął swą działalność w roku 1952. Od tego czasu odbywają się w nim zajęcia plastyczne oraz kulturalne. W miarę możliwości MGOK prowadzi edukację kulturalną ukierunkowaną na odbiór tzw. kultury wyższego rzędu, zapraszając do Czerwieńska osoby związane ze sztuką (filharmoników, aktorów, pisarzy itp.). Organizuje też konkursy i przeglądy promujące twórcze działania artystyczne dzieci i młodzieży na szczeblu gminnym i powiatowym.

Fundacja Veritas chcąc wesprzeć działalność ośrodka, przekazała mu materiały plastyczne, których mogą używać osoby biorące udział w zajęciach w Domu Kultury. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyda się dzieciakom i rozwinie ich twórcze skrzydła.

Polecamy się na przyszłość! Więcej o naszej działalności znajdziecie tutaj!