Laptopy dla osób bezdomnych – Opole

Po raz kolejny przekazaliśmy laptopy potrzebującym osobom. Tym razem, odnowiony przez nas sprzęt trafił do Domu Nadziei w Opolu, w którym pomaga się osobom bezdomnym. Dom Nadziei to wyjątkowe miejsce na mapie Opola, w którym wyjątkowi ludzie przywracają godność osobom bezdomnym.

Opole - fundacja Veritas

Dom Nadziei w Opolu

Pod mostem, na ulicy, w samotności w skromnym mieszkaniu, bez środków do życia i bliskich osób trudno zaznać takiego ciepła, jakie gości w nowo wyremontowanym lokalu przy ul. Książąt Opolskich 44. Do dyspozycji osób bezdomnych został przekazany ośrodek ze specjalnymi pokojami do indywidualnych rozmów, łazienkami oraz magazynem ubraniowym. Mogą one tam zjeść ciepły posiłek oraz porozmawiać. Laptopy dla osób bezdomnych Teraz, dzięki darowiźnie Fundacji Veritas z Wrocławia miejsce to zostało wzbogacone o kilka laptopów, które posłużą do nauki obsługi komputera. Jesteśmy dumni, że mogliśmy spotkać się w Opolu i przekazać prezent na ręce Pani Prezes Stowarzyszenia „Nadzieja”.

Fundacja Veritas Opole

W dalszym ciągu zapraszamy do współpracy chętne osoby, które chcą przekazać nam używany sprzęt komputerowy. Po jego odnowieniu przekażemy go osobom potrzebującym. Nasi specjaliści przygotują sprzęt, aby nowi użytkownicy mogli z niego korzystać jeszcze przez długie lata.

Poprzednim razem przekazaliśmy laptopy potrzebującym dzieciom, więcej na ten temat można znaleźć tutaj: LAPTOPY DLA POTRZEBUJĄCYCH DZIECI – POLKOWICE.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomóc!