II EDYCJA WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA MŁODZIEŻY – “ZAJAWKA NA ŻYCIE”

Już 8 marca młodzież będzie miała okazję ponownie skorzystać z darmowego programu “Zajawka na życie” przygotowanego przez Fundację Veritas.

Premiera pierwszej edycji miała miejsce jesienią 2022 r. i cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród wrocławskiej młodzieży. Zajęcia odbywały się w przestrzeni Siemacha Spot w galerii handlowej Magnolia Park.

Uczestnicy mieli okazję brać udział w różnorodnych zajęciach – począwszy od rozwoju kompetencji miękkich,  pracy nad emocjami i zajęciami ruchowymi, aż po poznanie i rozwój swoich talentów, rozumieniu siebie i odnalezienie swojej drogi w świecie.

II edycja warsztatów “Zajawka na życie” powstała w odpowiedzi na pozytywny odzew, jaki otrzymaliśmy od młodzieży uczestniczącej w I edycji programu. Usłyszeliśmy, jak ważny i potrzebny jest nasz projekt. Udoskonaliliśmy program dodając do niego spotkania z doradcą zawodowym, a także inspirującymi figurami świata biznesu, wspólną realizację projektu społecznego po integrujący obóz, który będzie kończył II edycję. Ponadto wsparcie i wzmacnianie młodzieży w zdefiniowaniu ich własnej drogi życiowej jest dla nas szczególnie istotne  – mówi Marta Radecka, Project Manager Fundacji Veritas.

„Zajawka na życie” to także warsztat o lepszym rozumieniu siebie, o byciu człowiekiem, o tym, jak szukać siebie w świecie i podążać za sercem. To podróż do zrozumienia siebie i innych, zaufania sobie, a także sposób na dostrzeżenie nowych perspektyw w świecie – mówi Jakub Rubaj – współtwórca projektu i jeden z prowadzących program “Zajawka na życie”.

Bezpłatne warsztaty „Zajawka na życie” są skierowane do młodzieży w wieku od 15 do 18 lat. Zajęcia II edycji rozpoczynają się 8 marca i będą organizowane co tydzień w środę w godzinach 16:00-19.00 w Siemacha Spot w galerii handlowej Magnolia Park we Wrocławiu. Szczegółowy harmonogram zajęć jest dostępny na stronie: https://zajawkanazycie.com/

Podczas spotkań z psychologami,  instruktorami jogi i animatorami ruchu uczestnicy dowiedzą się, jak stać się spełnionym oraz szczęśliwym człowiekiem. Można zapisać się  poprzez formularz: https://zajawkanazycie.com/kontakt/ lub telefonicznie tel. 730 653 989.

 

Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny. Wychowankowie potrzebują jedynie zgody rodzica lub opiekuna prawnego.